Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy főnök típus?

Mennyire vagy főnök típus?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző, hogy másokat utasítgatsz?
jan. 11. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 99%-ában nem szólok bele, hogy ki mit hogy akar csinálni, egészen addig, amíg nem akarnak mások irányítgatni vagy utasítgatni.

Akkor szoktam beleszólni, amikor csoportmunkában látom, hogy senki se tudja mit akar, bizonytalankodnak, akkor át szoktam venni a vezetést, de akkor se utasítgatok senkit, csak elmondom, hogy én hogyan gondolom, hogy mit lenne a legjobb csinálni szerintem

jan. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kitana. ***** válasza:
Volt olyan munkahelyem, ahol az voltam, a mostanin nem, mert nincs sok közünk egymás munkájához, nincsenek olyan feladatok, amikhez össze kellene dolgoznunk.
jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, pedig tanár akarnék lenni :D
jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak, akiket tudok utasítani, de azt is határral, másokat viszont egyáltalán nem tudokk.

A dominánsakat-határozottakat nem tudom, a mulyákat és a kevésbé határozottakat (de vannak bennük ilyenek) tudom.

jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egytől tízig terjedő skálán mínusz egyes mértékben.
jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utasítgatni mindenki tud másokat,mert ez a legkönnyebb.Ez a téma inkább intelligencia kérdése,felfogja-e az illető,hogy nem főnöke a másiknak,ezért csak kérhet tőle, persze azt sem úgy,hogy a közös meló 80%-t a másikkal szeretné megcsináltatni.
jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utasítgatni, parancsolgatni nem szeretek, nem is szoktam, mégis sokszor találom magam olyan helyzetekben, pl. egyetemi csoportmunkák során, hogy én kerülök "vezetői szerepbe". Pedig sosem arról volt szó, hogy kierőszakoltam volna.


Olyan is volt már, hogy tanár jelölt ki egyes diákokat, köztük engem is, amolyan "főnöki" szerepre különféle, több hetes csoportmunka alatt. Nagy felelősség tud lenni, de közben kifejezetten jó érzés, hogy így látnak/tekintenek rám mások.

Akkor sem dől össze a világ, ha nem én kerültem ilyen pozícióba, mert úgy is tudok csapatban dolgozni.

jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kineveztek főnöknek úgy hogy visszahúzódó, introvertált vagyok. Azt vettem észre hogy pont ez miatt vagyok jó főnök mert kedvelnek a kollegák mivel nem nagyon fenyegetőzök csak ha már muszáj. A főnökök meg azért szeretik mert nem panaszkodok csak megy a munka. Inkább magamat emésztem, megpróbálom a munka jelentős részét megoldani csak ne legyen balhé.
jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam utasítgatni, de csak azért mert nem bírom a körülményes körülírást, lehal tőle az agyam. Amúgy nem vagyok félelmetes akkor se ha azt mondom pl "tedd le", max kiröhögnek ha mégse jó a "parancs".
márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!