Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy magyarazzam el a “legjobb...

Hogy magyarazzam el a “legjobb” baratnomnek hogy mar nem akarom a baratsagat?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel tenyleg nagyon jol kijottunk, de a tavolsag kozenk allt es barmennyire is jo baratnok vagyunk/voltunk, en mar nem tudom folytatni ezeket az unalmas beszedtemakat, hogy mi a helyzet a sulival (en egyetemen, o dolgozik kulfoldon), pasikkal, munkaval kb mindig ugyanaz es ugyanaz.

Igazabol

Evekig 2-3 naponta hanguzenetekben beszeltunk, o most kulfoldon ragadt, es legutoljara masfel honapja irtam ra.

Mar maskor is probaltam hanyagolni, pl par honapig nem irtam aztan a buntudat gyozott, es rairtam, elmondtam neki hogy magam alatt voltam (ez tenyleg igaz is volt) es nem akartam senkivel sem beszelni.

A kerdesem az, hogy hogy magyarazzam meg neki a leheto kegkimeletesebben hogy reszemrol ennyi, marmint beszelhetunk, de en mar nem

Akarok napi szinten uzengetni? Egyaltalan ezt el kell mondani?

Az a baj, hogy buntudatom van, mert o tenyleg mindig ott van/volt amikor szuksegem volt ra es az sem az o hibaja, hogy a tavolsag miatt ez a baratsag ellaposodott?


2020. ápr. 23. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátnőm 300 km-re lakik tőlem. Az elmúlt 2,5 évben összesen háromszor láttam. Még csak nem is beszélünk mindennap. Soha nem dobnám el a barátságunkat.
2020. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még szereted, beszéljetek ritkábban, akkor több téma lesz. Ha nem, akkor majd szépen elmaradoznak a beszélgetések. Ha viszont elég gerinces vagy, megírod neki amit itt leírtál. Csak őszintén! :)
2020. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátom 2 országnyira lakik. Még soha nem találkoztunk, de tervezzük. Van amikor egy hónapig nem beszélünk, nem ezen múlik. De jól megvagyunk. Itt a gyakorin ismertem meg amúgy.
2020. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogadd a megkeresését. Ha olyat kérdez, amire választ vár, válaszold meg. A többire ne reagálj. Ha szóvá teszi, hogy ritkán hívod őt, magyarázd ki magad a sok tanulásra, munkára.
2020. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!