Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok/nők barátsága. Ez...

Lányok/nők barátsága. Ez barátság, több lehet barátságnál (de nem romantikus), vagy valójában romantikus kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
A munkatársaim és egyúttal szomszédaim már évek óta. Két huszonéves nő. Én is nő vagyok, és kellemesen eltársalgok velük a lépcsőházban. Azt mondják legjobb barátnők már általános iskola óta. Szoktam látni őket ölelkezni, hogy egyikük kézen fogva elvezeti a másikat. Együtt mennek bevásárolni, és igazából mindig együtt látom őket mindent csinálni. Nagyon harmonikusak, nagyon közeliek, de nagyon őszintének tűnnek, amikor azt mondják, hogy csak barátok. Hallani sem hallok semmit tőlük, bár ugye nem kell a szeretkezéshez ordítani. Nekem igazán barátaim soha nem is voltak, nemhogy ilyen közeli kapcsolat valakivel. Mintha társak lennének, sokkal több a barátságnál, de közben nem romantikusan.
2023. szept. 19. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ő dolguk.
2023. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az ok, és nem ítélkezni akarok. Egyszerűen tudni szeretném, hogy létezhet-e olyan kapcsolat lányok között, ami nem romantikus, mégis olyan közeli, olyan hasonló, ami komolyan mondom szilárdabbnak érződik bármelyik ismerősöm és rokonom párkapcsolatánál.
2023. szept. 19. 15:57
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg romantikus kapcsolat, de nem a te dolgod. Vagy be akarsz szállni?
2023. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már bunkó parasztok! Nem akarok beszállni semmibe!
2023. szept. 19. 15:59
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Igen, létezik.

Valószínűleg ez nem az.

Nincs hozzá semmi közöd.

2023. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Esküszöm, ide nem éri meg kiírni semmit.
2023. szept. 19. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó bunkókat fogtál ki...

Szerintem együtt vannak.

Milyen körülmények közt beszéltek neked a kapcsolatukról?

2023. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerinted ebből a 7 soros leirásból majd megmondja valaki, hogy mi van köztük?
2023. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Manapság az, hogy valakik lelki társak vagy szerelmesek, egyre megy. Pedig más! És ritka is. A lányoknál alapból nagyobb intimitás van. Ölelgetik egymást, fogják egymás kezét. A legtöbb osztálytársam ilyen volt, én is a legjobb barátnőmmel. Nekünk úgy jött, hogy az iskolában nagyon jóban lettünk, és csak mi éltük túl az iskola utáni nagybetűs élet széthúzását, a többiek eltűntek. De köztünk mindig is jobban megvolt a kérdésed kifejtésében szereplő harmónia. Ő a most már egyetlen és legjobb barátnőm, szeretjük egymás társaságát és élénkít mindkettőnket, hogy támogatjuk és megértjük a másikat, akkor is, ha nem feltétlen értünk egyet, más szemléletet viszünk. Igaz, nálunk fele ennyire nincs intimitás, nem vagyunk hatalmas ölelgetősek, de nálunk is jön "imádlak/köszönöm ölelés". :D Semmi romantikus nincs köztünk. Ahogy te fogalmaztál, több a barátságnál, mert tényleg több, nem szokványos, de nem azért, mert romantikusan vagyunk. Beszélgetünk chaten vagy videóhívásban fiúkról, elképzelésekről, de közben mindketten érezzük, hogy akármilyen szerelmi történet veszi kezdetét az életünkben, lelkileg egymásnál jobban senki nem fog megérteni, és ez hatalmas dolog. HOgy van valakim, aki lelkileg kiegészít, támogat, hívhatnám az éjszaka közepén. Ez a "csomag" nem tartalmaz szexet, erotikus vágyat, nincs inger csókra, stb. Nem romantikus, na! Lehet, hogy megtartják maguknak a kapcsolatukat, de igen, létezik romantika nélkül ilyen kapcsolat.
2023. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7-es hsz, köszönöm a válaszodat!


8-as. ,,Szerinted ebből a 7 soros leirásból majd megmondja valaki, hogy mi van köztük?"


Értsétek már meg, hogy nem konkrétan az érdekel, hogy köztük mi van! Igen, őket vettem alapul, mert náluk látom, de nem ők érdekelnek, hanem a kapcsolatuk! Hogy ilyen kapcsolat lehet-e valakik között, bármelyik másik ember között romantika nélkül, mert én krvára nem láttam még, de ettől még nem kőbe vésett, hogy nem létezik!



10-es hsz, köszönöm! Tehát lehetséges ilyen harmonikus kapcsolat romantika nélkül, neked van ilyened. Nagyon köszönöm! Érdekeseket írtál. Nálam is az hogy lelkitárs és romantikus kapcsolat, az ugyanazt jelenti. Illetve jelentette, mert a soraid után tényleg hülyeség lenne minden esetben összemosni.

2023. szept. 19. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!