Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvannak ezek a csajok...

Megvannak ezek a csajok bolondulva?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ezek a mostani csajok normálisak. Egy régi oviból ismert lány társaságába kerültem, akit 20 éve ismerek ezáltal. Egyedülálló facebook szerint. Én is az vagyok. Na mondom mi vesztés van ebből. Amikor találkozok vele tök kedvesen kérdezi, hogy mi van velem meg minden.

Nem értem mire jó ez a hazugság???????

Találkoztunk 1x jól elbeszélgettünk. Mondom neki kéne facen felvenni a kapcsolatot, hogy tudjunk valahol kommunikálni. (1.) Mondja jó rendben.

Bejelöltem, mikor hazaértem. Semmi visszaigazolás.

Eltelt pár nap. Összefutottunk ismét. Kérdeztem, hogy h-h nem igazoltál vissza? (2.) Mondja "nem jelezte ki neki a facebook" Megmutattam neki, hogy hol található/ hol tudja megtekinteni. (3.) Mondja "Rendben megnézem majd."

Ma bevetettem magam, hátha tényleg nem úgy működik a facebook neki. Ovis korunkba jóba voltunk, lehet most mégjobban meglennénk. Nagyképű arccal mondta Bocsi sajnos nem.

Na itt van a kutya elásva. Miért nem volt képes mondani az elején, hogy nem szeretném felvenni veled a kapcsolatot???????

Miért jó ez, hogy a csajok szivatják a pasikat? Amikor meg fordítva van a dolog, akkor meg JÁÁÁHHJJJ nyihognak...


jan. 12. 19:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk TE beleképzelsz valamit. Oké, és? Neki meg joga van nem válaszolni rá.

De ha a szemedbe mondja hogy nyomulós hülye vagy - mert az vagy -, akkor ő a frigid pitsa :D


Komolyan utálok nőnek lenni ezek miatt. Mintha azért, mert a ffiaknak farka van, már bármivel tartoznánk nekik, holott a francokat.

jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
86%

9-es, bmeg, nagyszerű, hogy "ülni fog érte a pasi", ha engem félholtra ver, mert egy idegbeteg.


Akkor marhára ki vagyok békülve, hogy ő sittre került 4 évre max, ha életem végéig visszamaradt sérülést okoz.


Neked is csak a szád nagy, de fogalmad nincs a világról.

jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!