Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg van bolondulva?

Meg van bolondulva?

Figyelt kérdés

Van egy csaj munkatársam, van párja. Jól elszórakozunk mindig,de múltkor este ír,hogy lényegében azt hitte, hogy tetszik nekem,mert úgy látta, szép de ennyi, megmondtam. Nem vagyok szerelmes brlé meg semmi. Azt gondolja l,hogy én nyomulok rá de csak annyira játszok mint ő is.. mivel a többi egy bamba szinte ezért vele többet dumálok és neki kínos ez,mert nehogy azt gondolják van vakami köztünk,mert h pár hete egy másik csávoval volt jóban most neg velem közben párja van.. csak az emberek abszolút nem foglalkoznak ezzel mert a másik csávó "udvarolt" neki és itt ragadtak ke az emberek,de ezen sem lovagolnak. Meg a munkaterületen kívül nem vagyunk eggyütt sehol.. ő 20on+ éves meg van egy 35 és egy 42 éves és kb tiszta szerelmi háromszög a dolog ,mert mindegyik féltékeny a másikra..

Ja meg ő azt látja h én tisztelgetem őt h mire mit reagàl..

Az a nagy helyzet,hogy mindennap ezerrel írogat nekem. Én senkinél nem pártolram le hanem mindenki körém gyűlt és féltékenyek egymásra. Már nagyon unom ,mert egyiktöl sem akarok semmit.


2017. szept. 6. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony így megy, ha nők között kell dolgoznod. Lehet, hogy amúgy a kinti életben egyikük sem akarna tőled semmit, de benn a gyárban, ott bizony mindegyik azt akarja, hogy vele foglalkozz, és féltékenyek a másikra.

5 éve mondtam fel egy ilyen helyen, ahol már az első naptól kezdve olyan barátokközt meg éjjelnappalbudapest szindróma ment, hogy majdnem belehülyültem. Akkor megfogadtam, hogy többet nem dolgozom együtt nőkkel.

2017. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyesnek hatalmas +1.
2017. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!