Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok, pl középiskolá...

A mai fiatalok, pl középiskolások számára mi 30 évesek már idősnek tűnünk?

Figyelt kérdés

jan. 12. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván, ahogy kisgyerekként egy 14 éves is idősnek tűnt.
jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Kriptaszökevénynek!
jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Még huszonévesen is annak érzem ha eszembe jut, hogy közeledik. :D
jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Már öregek vagyunk.
jan. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

A mai fiatalok el vannak rontva, szégyen a többség, semmi egyéniséggel, és úgy köszönnek egy 30-asnak jó napotot, hogy a legtöbb mentalitásban, de még külsöben is fiatalosabb náluk, lezüllött TikTok társadalom akik nyugdíjasnak tünnek, hiszen egy haladó fiatalnak minimum az lenne az első, hogy nincs okostelefonja, mert az a nagymamik kezében is ott van, és úgy vérgáz. Semmi egyedi kütyüjük nincs, ami nincs az idősebbeknek. Mi Nintendoztunk, Tetriseztünk, CD boltokban találkoztunk, na ma ilyenek nincsenek, a Nintendo is a mi generációnk meg X-box és ilyenek. De semmilyen videojáték nem fiatalos már, mert ez nem újítás, nagymamik is játszanak az okostelefonon meg a megbukott metaverzumot próbálgatják, egy szó mint száz, megbukott újításból és fiatalos lendületből a mai fiatalság.

Azt sem tudják, hogy mi a menő, 20 éve a fiatal csajok kb. mindegyike a tapasztalt 30-asokkal akart járni, ma meg az Amcsiknál a 60-as férfiaknak vannak huszonéves csajaik, nálunk meg ilyen félresikerült generáció van.

jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy kurv*ra elcseszett a mai fiatalság.

Én 35 évesen meglepődtem pl, hogy egy 17 év körüli kiscsaj, a Tescoban addig se tudta letenni a telót, amíg a kasszánál épp ő állt.

Ennyire fontos nekik a teló, hogy az alapvető illemet se ismerik?

Tanítják ezeket egyáltalán valamire?

jan. 13. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond a fiatalsággal úgy összeségében. Nyilván vannak problémásabbak, és megvannak a generáció sajátos bajai, pl a mobilozás, de többségében jóindulatúak. Míg idősebb korosztályoknál azt tapasztalom nap mint nap munka során(emberekkel dolgozom), hogy rosszindulatúak, megkeseredettek és tiszteletlenek. Míg a fiatalabbak mind kedvesek és tisztelettudóak szoktak lenni. Ez az én tapasztalatom nyilván ki mivel találkozik gyakrabban.
jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Mi abba a gond, hogy jónapot tal köszönnek? Mi van? Még is miért érdekelne bárkit, hogy a nagyanyjának is van okos telefonja? Nem menők? Jesszusom nem is olvasom tovább ezeket az érveket, mert egy értelmes sincs benne.
jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Fiatalnak.

jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!