Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokat szoktatok gondolni...

Sokat szoktatok gondolni olyan volt barátra/ismerősre, akire nagyon megharagudtatok, mert nagyon a lelketekbe gázolt, de később - ha nagyon nehéz is volt- végül beláttátok, hogy neki lett végül igaza?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült túl lépnetek az egótokon? Milyen érzés, hogy soha többet nem beszéltek? Sok mindenre rávilágított és megtanított az illető?


Most direkt nem a szülőkre hegyeződik ki a kérdés, mert tudom hogy nagyon sokan őket írnák. Inkább kortársatokra lennék kíváncsi.


jan. 13. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Milyen érzéssel gondoltok most rá? Ha lehetőségetek lenne újra találkozni, akkor belemennél? Ha igen, mit mondanál neki?
jan. 13. 22:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Talán az exemet lehetne mondani erre a kérdésre. De nem gondolkozom rajta, nem szokott eszembejutni. Én tudom mi miért történt úgy ahogy anno. Nem találkoznék vele, teljesen felesleges lenne bármit is mondani. Ő nem értené meg valószínűleg, rajtam meg nem segítene. Értelmetlen lenne

jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyedül anyukám mondott olyat, amit később beláttam, hogy valóban igaza volt és azóta változtam jó irányba. Más ember nem.

Szerintem ez teljesen rendben van így, a szüleinktől tanulunk.

jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kinek van igaza kérdés teljesen értelmetlen. Eleve nem lenne közeli barátom olyan aki ezen pörög hogy neki igaza van vagy nem.
jan. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!