Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szokott olyanotok lenni, hogy...

Szokott olyanotok lenni, hogy jó pár napig szándékosan nem írtok vissza senkinek?

Figyelt kérdés
kikapcsolodas, nyugalom gyanánt, stb..
jan. 15. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
szokott 3:)
jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
ja, mégse, azt olvastam, valakinek, senkinek, na olyat nem szoktam :D
jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jaa, igyis lehet ertelmezni, paron, es szuk csaladon kivul, igy jobb a megfogalmazas:)
jan. 15. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem vannak olyan napjaim amikor senkivel sem beszélek, a párommal és legközelebbi barátaimmal sem. Nem tartom furcsának, vagy különösnek.. Kevés olyan embert ismerek, akinek igénye van a mindennapos kommunikációra.
jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, van ilyenem, amikor társaság detoxot tartok. Meg van, amikor csak bizonyos emberek kapcsán, akiknek ha a kisujjamat nyújtom, a karom kell, és bár szoktam nekik nemet mondani, valahogy nehezen tartják be más emberek határait, náluk csak az ignorálás működik.
jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Seila ***** válasza:
87%
Mostanában előfordul.
jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen, elég gyakran telítődöm a sok dumaparti próbálkozással. Sok intéznivalóm van, nem érek rá folyton azt lesni, hogy ki írt nekem. Főleg vezetés közben nem, és sokat járok autóval. Aztán amikor összejön 4-5 embertől mindenféle üzenet, akkor csak azokra válaszolok, amik sürgősek és fontosak. A beszélgetős üzenetekre sokszor csak bámulok, és nem tudok mit válaszolni, mert tökre nem tudok ráhangolódni. Mindig el is mondom minden ismerősömnek, hogy ha beszélgetni akarnak, hívjanak fel. Beszélni vezetés közben is tudok headseten, ellenben olyankor messengeren nem tudok és nem is akarok írni.
jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, mikor mondjuk fáradt vagyok vagy fizikailag nem vagyok toppon, vagy agyilag túl vagyok terhelve, sok a koncentrációt igénylő feladat. Olyankor minek írjak, úgyis csak hülyeségeket írnék azt se tudom merre van arra. Majd ha kipihentem magam válaszolgatok.
jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Megesik, attól függetlenül, hogy "online" vagyok. Van, hogy a saját blogomat szerkesztem, tartalmat írok, fotókat rendezgetek, stb. Van amikor meg géptől függetlenül mást csinálok otthon és nem vágyom társaságra.
jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Évekig is
jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!