Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemtelen, provokáló, primitív...

Szemtelen, provokáló, primitív szándékosan bosszantó emberfajtákra ki milyen megoldást talált már? Én nem vagyok ilyen, ezért engem felbosszant de nem tudok úgy visszavágni ahogy kellene.

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell visszavágni, el kell engedni és nem foglalkozni vele.
2023. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy darabig ez megy, de van olyan fajta aki rendíthetetlen. Ha nem reagálok rá sehogy akkor sem áll le.
2023. márc. 25. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.Olyan nincs, hogy ha én ignorálok valakit, akkor tovább cseszegessen.Velem ezt egy épeszű ember sem merné megtenni.

Tehát ha nem kötelező az adott személyt elviselni, akkor lekoptatom.


Ha meg valami miatt muszáj elviselni, akkor csak az adott feladatra koncentrálok, úgy is állok a helyzethez, az emberhez.Tehát nem is veszem emberszámba, csak eszköznek tekintem a céljaim eléréséhez.Így kitalálok egy olyan módszert, amivel legrövidebb úton teljesíthető a feladat, hogy a legrövidebb ideig kelljen csak elviselni az embert.

2023. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, csak van egy személy az ilyen típusú emberek között akivel még egy háztartásban élek és ő az anyám.
2023. márc. 26. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Koltozz el
2023. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 Akkor is csak azt a taktikát tudod csinálni amit leírtam.Addig működik, amíg elköltözöl.Vonulj el, más esetben meg legrövidebb úton működj vele együtt.

Esetleg leírhatnád hány éves vagy, min vitatkoztok.Az is lehet, hogy mindketten hibásak vagytok.Ha lehet beszélgetni kéne, megjavítani a kapcsolatotokat.

2023. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem veszel róla tudomást. Nincs közönség, elmarad az előadás.
2023. márc. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!