Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori hogy a lány...

Mennyire gyakori hogy a lány direkt szándékosan magára kelti a figyelmet?

Figyelt kérdés
Kiszáll a kocsiból, eljátsza azt a szerepet hogy a kocsi ajtaját becsukásnál a kezét rácsukja (csukja be, de a kezét is rácsukja) és ott elkezd a férfi előtt (aki tetszik) neki sírni meg ilyenek. Mennyire gyakori ez a megjátszás? Azon gondolkodtam hogy volt egy ilyen szitu, csak nem tudom hogy tényleg a kezét az ajtóra csukta. Nyilván láttam hogy legugol meg sír meg ilyenek, de szerintem ha én oda csuktam volna a kezem szó szerint orditotsm volna a fájdalomtól meg ilyenek. A csaj meg kb 5 perc múlva mint ha mi sem történt volna. Egy szórakozó hely előtt történt, volt egy társaság, 2 csaj, 3 férfi. Együtt utaztak oda taxival. Amikor kiszálltak akkor a csaj elméletileg a kezét rácsukta a kocsi ajtajára. Na ost szerintem ez kamu volt, észrevett engem, és arra gyanakszom hogy magára akarta hívni rám a figyelmét. Nem ismertem a társaságot, de a lány jól nézett ki. Volt mikor a lány rám nézett. A kérdésem az volna hogy mennyire gyakori ez a lányoknál hogy magára hívja a figyelmet meg ilyenek? Vagy tényleg rácsukta a kezét az ajtóra?

2022. dec. 31. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Anyám, te mekkora hülye vagy 🤣

Ha egy csaj fel akarja hívni magára a figyelmet, nem így fogja.

2022. dec. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ennyire idióta nem lehetsz, valaki azért eltöri a kezét adott esetben, hogy te észrevedd?
2022. dec. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Édes istenem 🤦🏻‍♀️ Ebből is látszik, hogy a férfiak (tisztelet a kivételnek) azt hiszik, mi nők még a levegőt is értük vesszük, és még azzal is őket próbáljuk elcsábítani.
2022. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy lány ha nagyon figyel rád ,és mondjuk kiszúr magának téged azt fogja csinálni elöször is,hogy kacsintgat neked,hogy figyelj fel rá,és a kacsintást többször is megismétli,hogy biztos legyen benne,hogy felfigyeltél rá utána oda megy hozzád,és megkérdezi,hogy van-e barátnőd ha te azt mondod nincsen akkor utána megkérdezi tőled,hogy leszel a barátom amire te azt mondod neki persze szívesen,és akkor onnantól barátok lesztek,de nem te kérted meg az ő kezét hanem a lány kérte meg a te kezed amire te igent mondtál.
2023. jan. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!