Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek azokat az...

Hogyan kezelitek azokat az embereket akiknek ha a kisujjatokat nyújtjátok, a karotok kell?

Figyelt kérdés
jan. 15. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól kezdve kisujjat sem kapnak, meg semmi mást sem. Nem is maradnak sokáig az életemben :)
jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 igy kell ezt
jan. 15. 21:30
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom őket.
jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kezelnem őket. Annyit adok, amennyit akarok. Pont.
jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szólok nekik, besértődnek, és visszadobják.
jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Régebben hagytam, hogy kisujj nyújtás után lerágják vállból a karom, sőt a másikat is odatartottam. Ma már igyekszem idejekorán észlelni a jeleket és inkább megtartani a három lépés távolságot, ha ez nem megy, akkor kiiktatom az életemből.
jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek különösképpen: rengeteg ilyen beteg van körülöttem, de rájöttem: ma "én", holnap "te".
jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég rosszul, én is úgy voltam vele, mint a #6-os, párszor alaposan kihasználtak. Az utolsónak a következményeit mai napig nyögöm, bár az illetőt már régen kizártam az életemből.
jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezelem sehogy, megmondom, hogy nem és kész.
jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostmar ugy hogy a kisujjamat se fogjak kapni.Baratot csak proba aran szerezz.Az utolso kiszipolyozas ota uj emberek tolem minimalis segitseget,idoraforditast fognak kapni meg pontosan nem tudom kivel allok szemben.De lehet sokan mar eselyt se fognak kapni.
jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!