Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha valaki szeretne nulláról...

Ha valaki szeretne nulláról megtanulni főzni, beleértve a leveseket és a második fogásokat, akkor hogyan kezdje el? Ti akik már tapasztaltak vagytok és a kisujjatokban van, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat en anno úgy csináltam, hogy végiggondoltam mik a kedvenc ételeim, ezeket felírtam szépen egy lsitara és neki álltam recepteket keresni. Egy etelhez többet is elolvastam és össze variáltam őket.
2020. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, írjatok még többen! Előre is köszönöm.
2020. máj. 19. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Fozz eloszor szakacskonyvbol, tartsd be a mennyisegi es technologiai tanacsokat ... kerj segitseget szuleidtol/ismerosoktol ha elakadnal. Idovel belejossz.
2020. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes végigbogarászni egy szakácskönyvet - és itt nem receptgyűjteményre gondolok, hanem olyanra amiben van "elméleti" rész is, leírások, magyarázatok, mint pl a Horváth Ilona szakácskönyv.

Emellett ajánlom a főzőműsorokat, főzős vlogokat - ha a konkrét recept nem is jön be, mozdulatokat el lehet lesni. :)

Ez után már csak receptet kell választani, és azt követni.

Sok sikert! :)

2020. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha új receptet próbálsz ki, akkor előtte több helyen is olvasd el. Főleg neten könnyen fut bele hülyeségekbe az ember és kezdőként még nehezebb kiszúrni. Utána meg csak csodálkozol, hogy miért nem lett olyan a végeredmény.
2020. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem el főzni, higy vissza emlékeztem, ;éhai édesanyám hogy készítette. Mondjuk a gulyáslevesbe,hogy miből mennyi fűszert tett bele. És meglepődve hallottam hogy hasonlított rá ízre kicsit. De van hogy én is neten néztem a receptet.
2020. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ket honapja koltoztunk ossze a parommal es elotte eletemben nem foztem abszolut semmit .

Szerintem ha gyorsan szeretnel megtanulni fozni finomakat valassz egyszeru eteleket az elejere szakacskonyvekbol es a tobbi majd megy magatl . vegul is nagyon sok etel elkeszitese ugyanazon az elven megy , vagy lenyegesen hasonlit

2020. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!