Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éreztétek magatokat a 2....

Hogy éreztétek magatokat a 2. baba érkezésekor? Úgy értem, kiráztátok a kisujjatokból, vagy újra kellett tanulni mindent: hogy fogd, öltöztesd stb.

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok a 2. babával, már tisztára be vagyok pörögve:D, és rájöttem, hogy szerintem ezeket mind újra kell tanulnom:D Hogy fogjam meg a babát, hogy szoptassam, hogyan öltöztessem...úgy érzem bénázni fogok először:D

Ti hogy voltatok ezzel?


2014. nov. 25. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az szerintem attól is függ mennyi idő van a 2 gyerek között. Ha csak pár év, akkor szerintem semmi ok az aggodalomra, simán menni fog minden. Ha viszont hosszabb idő, akkor lehet újra kell tanulni mindent.
2014. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem nem kellett,de elsőnél sem,ösztönösen jött,hogy hogy kell fogni, szoptatásnál mondjuk kértem segítséget de sokra nem mentem vele,mert nem a technikával volt a gond.Az öltöztetés ,fürdetés is ment,én kértem meg senkit,hogy költözzön hozzánk az első napokra mint ahogy sokan teszik.Persze idővel rutinosabb az ember,de "tanulni"nem kell ezeket.
2014. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát éppen ez a furcsa, elsővel semmi kételyem nem volt, mindent azonnal egyedül csináltunk, nem jött senki segíteni-külföldön élünk. A szoptatással kapcsolatban csak annyit kértem, hogy konkrétan mutassák meg -szülés után-mi a legjobb módja, hogy cicire tegyem. Aztán rájöttem, hogy melyik a legkényelmesebb póz mindekettőnknek. Fogni se mutatták, hogy hogy kell, csak megfogtam:D De most úgy elbizonytalanodtam, hogy biztos tudni fogom e az egészet.

Majdnem 4 és fél év lesz közöttük.

Lehet, hogy ez csak ilyen szülés előtti "pánik":D

2014. nov. 25. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen ne pánikolj, tudni fogod!
2014. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!