Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit választanátok? Lent...

Mit választanátok? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Szóval egy hajtós munkahelyet, ahova gyomor ideggel mentek minden nap, de jól fizet, vagy egy nyugalmas munkahelyet, ahol kevesebb a fizetés, de lelkileg nem készültök ki?

jan. 17. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Az utóbbi, ha fizet annyit, hogy a fontos dolgaimat fedezze. Mert pl nyugis a közmunka is, de csak 70ezret fizetnek havonta. Az meg kevés egy hétre is.
jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű a nyugis munkahelyet. Nem azért élek hogy szarul érezzem magam. Ha a nyugodt munkával is eltudom érni azt a minimumot ami kell akkor nekem tökéletes. Én nem akarok gyomorideget. Még ha nem lenne munkám és hajléktalan lennék is inkább lennék az, minthogy gyomorideggel menjek egy munkahelyre. Hajléktalan vagyok de legalább szabad. Most a megélhetés mellékes, annyit összekoldulok. 😂 Nem egyszer láttam egy egy autós olyan pénzeket belenyom a részeg jó dagadt cigány asszony kezébe hogy tyuhhah. Jobban keres nálam az tuti. Egy óra alatt rengeteg autó elmegy mellette. Ha néha néha egy egy autós ad neki ezer forintott már bazi jó óra bérben van. Szóval mindig az lényeg, hogy nyugodt legyél és békesség legyen. Ha már élnünk kell ezen a földön egy kis ideig, legalább élvezzük.
jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a nyugisat, a gyomorideges, de keveset fizető már megvolt.
jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugisat. Volt stresszes. Utána az orvoshoz vittem a pénzt.
jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a nyugisat. nem bírom a stresszt,bele is halnék.
jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma szerintem már nincs nagy választási lehetőség, így könnyebben a 2 szék közé esik az ember. Úgyhogy mindegy, mert a magyar társadalomban lévő egyedek meg szeretik egymást szét idegelni: nincs nyugis munkahely, ha van is, ott is vannak rejtett időzített bombák...
jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Én boomer vagyok/voltam. Mindig a hajtós melót szerettem.
jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!