Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a Star Wars univerzumába...

Ha a Star Wars univerzumába kerülnél és erőérzékenynek bizonyulnál, akkor jedi útra térnél, vagy az erő sötét oldalát választanád?

Figyelt kérdés

Világos oldal: önmegtartóztatás, önös érdekek háttérbe szorítása a "közjó" érdekében.


Sötét oldal: az erő felhasználása az egyéni ambíciók megvalósítása érdekében.



2023. okt. 12. 08:36
A kérdező szavazást indított:
jedi
sith
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Egyértelműen Sith lennék. A legkevésbé sem szimpatikus az elvakult (szekta) Jedi rend. Alapból a vallás és ez a mentalitás rohadt káros.
2023. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Vuk-91 ***** válasza:
100%

Nem szívesen választok e kettő közül, hisz valamilyen szinten mind a kettő szekta. A Jedik fent említett okokból, a Sith az pedig... csak nézzetek rájuk, az se jó az elmének amit ott művelnek, pszichológiailag nincs betegebb, mint egy folyton csak öldöklő, gyűlölködő pszichopata. Darth Maul se járt jól vele. Egyik oldal sem közelíti meg, hogy valaki egészségesen nevelkedjen fel, vagy hogy egészséges életvitelt érjen meg.


A jedikről például jól mondja. Ahhoz hogy legyőzz egy Jedit, embernek kell lenned.

2023. okt. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik véglethez sincs kellő ambícióm-Sith,Jedi-én önző módon a saját örömömre használnám a képességem.
2023. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

#2


Szerintem nem kitétel, hogy gonosznak kell lenned és ölni egymást. Megvalósíthatod a saját elképzeléseid is.. amit láttál a megjelenített világban.. sokszor nyilván csak azért voltak gonoszak, mert kellett a jó és a rossz párharca.. érted. :D

2023. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyik vallásos szektát sem választanám.
2023. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Shaddark ***** válasza:
67%

Én lennék én, és csak egy lenne belőlem.

Bár, ha nagyon unatkozom lehet hogy alapítanék egy harmadik rendet...

2023. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sötét jedi lennék. Nem érdekelne a galaxis uralása, csak a saját céljaim.
2023. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A sötét oldal elcsúfít, szóval Jedi.
2023. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

#4 Ekkora baromságot is rég olvastam.


A sötét oldal megrontja az elméd gyakorlatilag. Nem azért gonoszkodnak a Sithek, mert "kell a jó és rossz harca". A Sithek a gyűlöletükből, negatív érzelmekből merítenek erőt konkrétan

2023. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vuk-91 ***** válasza:
#9-nél a pont. Nem viccből mondtam, hogy az SEM egészséges.
2023. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!