Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha bűnöző lehetnél, milyen...

Ha bűnöző lehetnél, milyen utat választanál?

Figyelt kérdés

Én mindenképpen bankot rabolnék. 😁

És a pénz egy részét szegényeknek adnám. 😁



#Rossz út.
nov. 14. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Pénzintézet, zálogházi rablás :)
nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én igazságosztó lennék :D Tudom, tudom, nem szabad, de azért erkölcsileg nem ítélem el őket.
nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Politikus lennék Magyarországon. Itt semminek nincs következménye. Ezermilliárdok külföldi számlán, offshoreban, yachtok, szállodák, kastélyok, mindenfszom, a nép meg vigyorogva tűri meg lelkesen tapsol. Kell ennél jobb biznisz? Hülyének is megéri.
nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
luxusörömlány lennék. Sajnos nincsenek meg hozzá az adottságaim.
nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Telefonos csaló. Sz@rnak rá a bankok és a rendőrség is magasról.
nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Drogbaro lennek
nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

NER-es lennék.

Az egyszeri rablásból egyszer van pénz és elvileg életed végéig visszaüthet. Míg ha gazdasági bűnöző vagy, akkor cégek hálózatán keresztül folyamatosan pörög ki a pénz a zsebedbe, folyamatosan és exponenciálisan növekszik a vagyonod és bármi is történik később, te magad soha nem leszel felelősségrevonva. Lehet, hogy majd sok év múlva 1-2 céget elmeszelnek a céghálóból, de azok felszámolásával, bedöntésével minimálisan a cégvagyon csökken, ellenben te érintetlen maradsz. Az életszínvonalad és a felhalmozott tőkéd érdemben nem csökken.

nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!