Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell bunkó kommenteket...

Miért kell bunkó kommenteket írni random embereknek?

Figyelt kérdés

Egy orosz műkorcsolyázó instagram oldalán láttam egy régebbi(2023 júl.) posztot arról, hogy adott valami interjút nem tom milyen műsorban, a posztban csatolva volt a link a youtube videóhoz. Valaki angolul valami olyasmit írta a kommentszekcióba, hogy reméli, hogy valamikor lesz felirat a videón, meg egy pár random szivecskés emoji, tehát semmi rossz szándék. Lenyitottam a válaszokat, hátha valaki írt neki olyat, hogy van felirat, bármi, engem is tökre érdekelt, mert a hallás utáni szövegértésem már szerintem nem az igazi, erre első komment egy random felhasználótól(nem a sportolótól, mielőtt félreértenétek), amit látok(ha jól fordítottam az ezer éve használt orosz tudásommal): "És miért van szükséged erre? Orosz lányainkat folyamatosan diszkriminálják és megalázzák. Nézzétek a saját teheneiteket a jégen." (konkrét komment: "а зачем вам это? Наших русских девочек постоянно дискриминируют и унижают. Смотрите на своих коровок на льду." valaki javítson ki, ha benéztem valamit a fordításkor)

És annyi helyen látok bunkó kommenteket, ami tök indokolatlan, nem csak erről beszélek. Itt is, ha felismerni vélnek egy kérdezőt és beszólnak neki, meg amikor facebookon ott egy cikk, valaki meg odaböfögi alá, hogy ez ki, és még sorolhatnám, hogy milyen ocsmányságokat tudnak odaböfögni egyesek a másiknak az internetem.

Miért kell ezt csinálni? Mire jó ez annak, aki megírja ezeket a kommenteket?


jan. 17. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Egyszerűen eltahósodtunk.
jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos az enberek többsége (legalábbis azok közül akik kommentelésre szánják el magukat) buta. A buta emberek pedig ilyenek. Nagyrészt.
jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emberek*
jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert frusztrálják őket a külföldi oroszellenes intézkedések.
jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A(z ős)közösségi média lényegében egy farönkképző!

Aki ezeken érzi jól magát és erre szentel napi szinten időt, megérdemli, hogy az ilyen színvonalú kommenteken rágódjon!

Nagyon jól tükrözi az emberek társadalmi, szellemi igényét, hogy képesek napi szinten a trágyafolyam görgetésével időt tölteni, - ez keményen abba az irányba mutat, hogy minden tökéletes rendben van körülöttük!

Speciel, nagyon jól elvagyok vég nélküli reklámgombolyag és igénytelen taplók vég nélküli beszólásai, okoskodásai nélkül és a rémhírek sem hiányoznak úgy, ahogyan az adathalász gennyládák sem!

jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!