Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van kábítószerfüggő ismerősötök?

Van kábítószerfüggő ismerősötök?

Figyelt kérdés

Most nem a hébe-hóba spanglizó haverra gondolok, hanem súlyos függőkre, akiknek a szenvedélyük erősen kihat a mindennapjaikra.

Hogy lehet egy ilyen helyzetet kezelni?



jan. 19. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nincs.
jan. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nincs, de lényegében ők kezelhetetlen személyek, akikkel sem a társadalom-, sem a szakemberek nem tudnak mit kezdeni. És ezzel párhuzamban a terjesztőkkel sem...
jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkoromban segghülyén mindenféle kétes alakkal találkoztam, mert ugyanoda jártunk kocsmázni meg bandázni. Volt köztük több kábítószerfüggő, sziputól kezdve a heroinon át.. Nem voltunk közeli viszonyban de azért beszélgettem velük amikor épp tiszták voltak, ők inspiráltak arra, hogy ezeket soha nem próbáljam ki. Egyikük se élte meg a harmincat.
jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen, legalábbis nem tudok róla. Nem is örülnék neki...
jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, nem lehetett vele mit kezdeni.ilyen mértékben már szakember kell.
jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha általánosságban kérdezed, akkor rengeteg, mert az alkeszt,láncdohányost, koffein függőt, gyógyszerfüggőt is ide sorolom.


Ha illegális szerekről van szó, akkor most nincs, de volt egy barátom aki súlyosan marihuána függő volt, sajno utólag mint kiderült, skizofrén volt ami nagyon rossz kombináció. Vonat elé ugrott szegény.

jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyerekkori barátom. Sima cigivel kezdte, nem sokkal később jött a marihuána, utána pár évvel később már mindent kipróbált.

Jelenleg 34 éves, és egyik elvonóról a másikra jár. Több alakalommal volt büntetve, lopás és betörés miatt.

Pedig igen eszes srác volt, sokra vihette volna. Lassan 6 hónapja nem láttam, és családja se.

jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, volt osztálytàrs. Nem tisztem “kezelni” a problémáit.
jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs, sőt kerülöm az ilyeneket
jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
én vagyok az. Belövöm a különböző színű poroka t és bumm különféle élmények jönnek...
jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!