Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt esetleg olyanok...

Vannak itt esetleg olyanok akik sokáig kábítószerfüggők voltak(vagy valami másnak), leszoktak és már nem hiányzik nekik? Kérdezhetnék?

Figyelt kérdés

Én igazából nem drogfüggő vagyok, hanem valami teljesen másé, de biztos vagyok benne hogy csak a szerfuggok érthetnek meg


Én azt gondolom hogy a fuggok nem is a függőségünk tárgyának a rabjai hanem az euforikus érzésnek

És vannak olyan típusú emberek akiknek erre az érzésre szükségük van


Azért hoztam a drogot példának mert egyszer velem megitatott egy ismerősöm egy italt amiben mdma volt és olyan szintű eufóriát okozott a zene hogy 10 órán keresztül meg otthon is tancoltam rá önkivuleti állapotban….


Tejesen megértem hogy valaki ennek az eufóriának a függője lesz


Szóval ha van itt bármilyen gyógyult függő, ti hogy csináltatok? Hogy mondtatok le erről?


Igazabol az én függőségem az az álmodozás és az elérhetetlen nagyon tökéletes férfiak, fiktív karakterek….

Ez az egyik ami eufóriát okoz, az extrém vonzalom és szerelem érzése amit képtelen vagyok hetkoznapi átlagos, átlagon aluli külsejű férfiak iránt érezni…


Már közelebb vagyok a 30-hoz és meg sosem volt senkim… tudom hogyha így folytatom egyedül maradok

Nincs testvérem, teljesen kilátástalan a jövő így


Ha le tudnék mondnai erről az eufória érzéséről, akkor végre együtt tudnék lenni egy hetkoznapi férfivel… eddig közel a 30-hoz sem sikerült…


Mit tudtok tanácsolni?


2023. júl. 19. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A flow élményt keresd.
2023. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A korábban elfogyasztott mdma-s löttyön kívül volt részed eufóriában? Vagy évek óta erről álmodozgatsz? Nyilván, ha 30 évesen nem volt kapcsolatod és tökéletes testű példányokról képzelegsz akkor te sem lehetsz egy főnyeremény és lejjebb kellene adnod az igényeket.


Huszonéves korom elején jártunk Hajógyári szigetre (kokain, speed), jó volt de ennyi. Most jobb a gyermekemmel és feleségemmel élni, saját vállalkozással, mint hétvégente eufórikusan szétcsapni magam, pedig 31 vagyok, de kinőttem ezt.


Hidd el a drog kamu boldogsága soha nem fog felérni azzal, ha azt mondja a gyermeked, hogy szeret vagy amikor a párod vacsival vár haza és átölel.


Max néha igyál piát, de szerintem hagyd ezt a drogos marhaságot.

jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak olyanok vannak itt..
jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 modell voltam és 30 évesen többször elkérték a személyim mikor vettem egy doboz cigit vagy egy üveg bort.

Az elég főnyeremény külső egy nőtől?

jan. 28. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
2es vagyok, En is elonyos kulsovel rendelkezek, lehet azert mert mas nemu vagyok, de a csaladba fojtom az euforia hianyat. Ugy ertem, beerem a kevesbe intenziv, de stabil biztonsagos jolettel a biztos szetcsapott bulizas helyett. En pialok kb hetente, nem olyan, mint a drog, de annyi szeretetet adnak, ami kivaltja.
jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó úton jársz ha rájöttél h ez nem fog működni.

A való világban nincs tökéletes férfi és nő sem meg kapcsolat sem. Én 28 évesen kerültem először kapcsolatba, addig csak ámokfutó kalandjaim voltak.

Ittam keményen. A pszichológus azt mondta életem végéig alkoholista leszek csak absztinens. Kaktusz a seggébe, üzenem.

A problémáim "sarkat" mindig a piával gömbölyítettem le. Minden nap ittam, sokat, és egyedül. Persze társaságban ha volt. De mostmár lassan 10 éve nem iszom. Józanul is tud jókedvem lenni. A felszabadulást megkapom a zenèben, a természetben, a sportban. Hosszú folyamat volt, nagyjából egyedül csináltam végig.

Azt hiszem a nők nem a külső alapján választanak hanem éreznek valamit.

És a jóképű pasasokat amúgy is érdemes kerülni mert hozzászoktak h megkspnak minden nőt általában.

Az én remetém a magányos farkas fajta, én is az vagyok:)

Nem vagyunk rondák, általában megnéznek az utcán.

márc. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mdma egy fos.ha ilyen férfit keresel akkor meg engem keresel
márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!