Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ismerősöm szinte...

Néhány ismerősöm szinte mindig nevetve köszön el, ez hogy alakulhatott ki?

Figyelt kérdés
Szoktam érteni emberi viselkedésmintákat elég jól, üdítő kivétel ez az elköszönős nevetés. Amikor semmi poénos nem volt, és van, aki szabályosan elkacagja magát, miközben elmekeg egy sziasztokot. Mi állhat mögötte vajon? Hogy vált egy-egy embernél majdnem kötelezővé ez? Így jobban belegondolva mintha férfiaknál nemigen látnék ilyet, ez is fura...
jan. 20. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Jó benyomást próbál(még) kelteni.

Sajnos hamar le fog szokni róla, hála az ilyen billi ilish-féle zombiszerű ultraliberális neveléselméleti divatnak....

Legyél mufurc, ne mosolyogj, csak semmi megfelelés, mert az olyan konzervatív, "szolgalelkű"

jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi baj ezzel se meg a mogorva fejekkel se, de azért a középutasság minden szélsőségnél kellemesebb.
jan. 20. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Most, hogy így mondod, szerintem én is mosolyogva köszönök el (bár nem nevetve).

Ez is túlzás? Vagy ez még belefér?

De ha jobban belegondolok, milyen furcsa lenne a találkozás után egy teljesen komoly arccal benyögött "örülök, hogy találkoztunk!"...

jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez kötelező is a cégnél mert ha nem műkedves kacagos vki azt hiszik annak baja van es kinézik
jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég már ez is baj ha valaki jókedvü? Talán kicsit túlanalizálod az egészet nem gondolod? Vannak emberek akik boldogak és kifele is ezt sugározzák..Ha úgy köszön el akkor tegye azt. Te meg úgy ahogy te szoktál. Lehet hogy ök meg pont azt gondolják rólad hogy miért kell ilyen búvalb…-nak lenni.
jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A jókedvvel semmi baj nem lenne, de általában egy előzmények nélküli kis kunkori kacajról beszélünk, azért valahol ijesztő :)
jan. 20. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet pszihopaták.. kerüld el.
febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!