Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a Nyugati pályaudvar...

Miért van a Nyugati pályaudvar környékén ennyi töltelék ember?

Figyelt kérdés

Sehol máshol nem látni ennyi hajléktalant, bkk automatás hiénát, kéregetőt, gusztustalan modorú, penetráns/orrfacsaró szagú, kisebbségi, illetve jogtalanul emberi jogokat birtokló illetőt. Egyre inkább hányingerem van az egész helytől. Még a Westendben is vannak szépszámmal. Ma étkezés közben 3 seggfej jött oda hozzám (egymás után) ilyen-olyan okból. Megmondtam mindnek hogy hordja el magát a jóbüdöss... tudjátok hova. Ha megverném még engem csuknának le.


Szóval mi okozza ezt hogy egyre jobban gettósodik a hely? Miért a város központi helyén gyűlnek össze? Miért nem verik meg őket a rendőrök? Egyáltalán miért nem csinál senki semmit ez ellen?


jan. 22. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
És ezek hogy nem fagynak meg, amikor -10 fok van éjszaka kint...
jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Pláza + jó tömegközlekedés + belváros. Régen a WE-ben volt erős őrség, ott rend volt, de ugye ott is olyan a vezetőség, mint a Gyakorisok, azaz őr = csóró senki, minek arra költeni? És szépen leépítették az őrség számát.
jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Túl nagy a jólét az országban és unalmukban nem tudnak már mit csinálni magukkal.
jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert óriási ott a forgalom, plusz fedett hely.
jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Nagy az átmenő forgalom. Nemcsak a Nyugati, de az összes pu és környéke tele csavargókkal, koldusokkal, zsebesekkel, stb. Ahol tömeg van, hatalmas a jövés-menés, könnyebb a zavarosban halászni.
jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Én az olyan embert nézem le a legjobban, aki ilyen kifejezést használ egy emberre.
jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

"Miért a város központi helyén gyűlnek össze?"

. Ugye, ugye, Te is az a fajta vagy, akit csak akkor zavar valami, ha látja...

jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nemcsak a Nyugati, hanem több metróállomás aluljárója hasonló gyűjtőhely, pl. Blaha, Örs vezér tere, Keleti, Lehel tér, csak egy párat felsorolva.
jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7. Nem tudom, nem vagyok budapesti. Az utóbbi hetekben sajnos gyakran be kell utaznom.
jan. 22. 20:20
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteg helyen vannak fura emberek, nem csak ott.
jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!