Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Kelenföldi pu. környéke,...

A Kelenföldi pu. környéke, illetve az aluljáró mennyire gázos hely? Kell félni atrocitásoktól, erőszakos bűncselekményektől?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 15:10
1 2
 1/16 Kitana. ***** válasza:
84%
Gázos, de atrocitás kb akárhol érhet Budapesten, nem feltétlenül a veszélyes helyeken fog.
2023. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezek egy buszon/villamoson is előfordulhatnak. De ha mindig azon agyalsz, hogy hol a fenébe fognak téged megtámadni, abból hosszútávon üldözési mánia lesz.
2023. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
8.kerületben éltem 3 évig és soha semmi atrocitás nem ért...ha nem vagy nagypofájú és szólsz vissza minden gyökérnek akkor nagy valószínűséggel semmi bajod nem lesz ott se. Ettől függetlenül éjjel egyedül annyira ne járkálj.
2023. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

A Kelenföldi Budapesti viszonylatban 10/2-tes...


Egyébként magunk között megsúgom, hogy tősgyökeres Budapestiként ért már halálos támadás Buda főterén, ellenben ha Kőbánya "legsötétebb gettójában" találkoztam kétes alakokkal, akkor ha adtam nekik egy szál cigit azt hálásan megköszönték, ha meg nem, akkor illedelmesen továbbálltak...


Ez Magyarország. És még mindig több kárt okoz a "fenti" csőcselék — Orbán és a maffiája — mint Oláh Eszpozító, aki bár nem néz ki bizalomgerjesztően, de három műstakban dolgozik tizenkét órában azért, hogy a gyerekeinek egy jobb élet jusson...


Ez elgondolkodtató szerintem, morális hozzáállás terén...

2023. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem gondolnám túl veszélyes helynek.
2023. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Az új, a 4-es metróhoz tartozó aluljáró nem veszélyes,

az fokozottan megfigyelt terület.

A régi aluljáró nem biztonságos.

2023. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem vészes Kelenföld.

Amúgy 3 évig a Népsziben laktam (Népszínház utca), semmi atrocitás nem ért, pedig sokszor értem haza késő este (egyetem mellett dolgoztam).

2023. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

4-es!

Ezt írod:

" ért már halálos támadás Buda főterén"

Örvendek, hogy feltámadtál.

2023. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

"Oláh Eszpozító, aki bár nem néz ki bizalomgerjesztően, de három műstakban dolgozik tizenkét órában azért, hogy a gyerekeinek egy jobb élet jusson..."


Ez is nagyon életszerű:D

2023. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

" ért már halálos támadás Buda főterén"


Imádom. 🤣🤣🤣🤣

2023. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!