Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnád az emberi kapcsolatokat...

Tudnád az emberi kapcsolatokat élményekkel pótolni?

Figyelt kérdés
Nem lennének szoros barátságaid, családod, párkapcsolaltod. Csak ismerősi viszonyok és kollégáid. Az ez okozta hiányt élményekkel, tárgyi dolgokkal próbálnád betölteni. Milyen mértékben sikerülne és milyen élményekre/tárgyakra lenne szükséged? A kérdés fiktív, természetesen mindig lehet ismerkedni, ha valaki akar és könnyen ki lehet cselezni a kérdést. Attól is tekintsük el, hogy a jelenlegi életszínvonaladba mi fér bele.
jan. 22. 20:17
A kérdező szavazást indított:
Jó közelítéssel tudná pótolni
Nem tudná pótolni
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos nem lehet pótolni. Próbáltam, nem megy.
jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Én ezt csinálom és viszonylag jól megy. Van hobbim ami leköt és ezzel kapcsolatban blogot vezetek, követőim is vannak, de alapvetően elvagyok egymagam. Ezek mellet sokat megyek, utazom, beülök előadásokra, tanulok, stb. Igazából mindent csinálok amit egy átlagos ember, talán még többet is.
jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez kb olyan kérdés, hogy "lehet-e az evést ivással pótolni? Pl sokféle, rostos és ásványi anyagokkal teli italokkal..."

Gondolom jah, viszonylag sokáig el lehet így lenni egész jól, viszont az emésztőrendszeredet tönkrevágod vele...

jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
A magány, az szerintem jó dolog. Annak jó, aki mindig megszívta a környezetében lévő emberekkel, így inkább az egyedüllét az, ami jó neki. Nem pótolja semmi az emberi kapcsolatokat, de legalább nem szív miattuk tovább.
jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
#3 Mondhatnám azt is, hogy inkább olyan mintha az átlagos étkezést akarnád vegán étkezéssel pótolni. Ha megfelelően csinálod akkor ugyanúgy egészséges maradsz.
jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

#5 Ha neked ebben kell hinnéd hogy könnyebb legyen az életed akkor higgy, viszont minden egyes embernek kivétel nélkül szüksége van más emberekre. Még azoknak is, akiknek a múltban volt néhány rossz tapasztalatuk másokkal.

Nem hiszem hogy erről gykn keresztül bárkit is meg tudnék győzni, szóval aki nem hisz nekem, az nyugodtan keressen fel egy pszichológust, hogy kikérje a véleményét a témában. Egyetlen egy szakember sem javasolná soha, hogy a kliense éljen tartósan magányos életet. Tönkretesz.

jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

#6 Senki nem magányról beszélt, hanem a szoros barátságok, család hiányáról.


A világ nem vagy-vagy hanem ok-okozat alapon működik.


Nincs ilyen, hogy az EGYEDÜLLÉT ami nem egyenlő a magánnyal az kötelezően tönkretesz. Mint ahogy a barátok, család megléte is tönkre tud tenni sokakat.


Másik megközelítés: Ha valakinek nincsenek barátai, közeli ismerősei akkor nem is lesznek ha csak otthon ül a négy fal között. Ellenben ha érdekes élete van, élményei vannak, kimozdul akkor sokkal nagyobb eséllyel fog maga köré gyűjteni magához hasonló embereket.

jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha rájövök arra milyen sokat jelent nekem, ha nem lóg valaki minden percben a nyakamon. Mondjuk én elvonulós fajta is vagyok.
jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!