Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy amellett, hogy az emberi kapcsolatok meglazultak, a kommunikáció is katasztrófa?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan, az emberek nem tudnak viselkedni, beszélni, kifejezni magukat. Finoman,de sajnálattal mondva, nagyon bunkósodik a világ.

Itt privátozva döbbenek le nagyon, milyen modortalan sok ember.

2023. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
A kommunikációval az a legnagyobb probléma, hogy 40-50 évestől lefelé a tőmondatok értelmezésével is komoly problémák vannak. Legalábbis én ezt tapasztalom. És ebben bőven benne van a saját korosztályom is.
2023. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2


Egyetemista vagyok... Ez semmit nem jelent. De ott is katasztrófa minden.


Meg mindenhol mondják, olvasom, hogy a szövegértéssel mekkora gondok vannak.


Én a lehülyülés okának a globális rendszert, rendet mondanám, meg az okoskütyüket. (Zárójel az AI veszélyes).

2023. aug. 16. 12:52
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Az emberek már nem olvasnak. A szókincs szűkül. Sem idő, sem energia nincsen már rég óta a kultúrára. Ezért aztán mostanában már szándék sem nagyon.

Az internet mindenkinek ott a kezében.

Ha nem gyakoroljuk, nem megy. A beszélgetés is ilyen.

2023. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

Pszichológiailag teljesen természetes, és szinte elkerülhetetlen folyamat hogy az ember állattá zülljön, ha ebben az országban olyan körülmények között él, és úgy is kezelik.


Ez a kultúrára, az értelemre, az érdeklődési körökre, nyelvismeretre, bestédstílusra, magatartásra is kihat.

2023. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

5

Senki nem kezel állatként! Kutyába sem vesznek...

2023. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

#6


Bocsánat, neked van igazad.


A kutyának alanyi jogon lakhatást biztosítanak, etetik, gondozzák, egészségügyi kezeléseit biztosítják törődnek -és foglalkoznak vele. Egy embernek ilyen nagyon ritkán adatik meg...

2023. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

7

És a részére biztosítandó négyzetméter is nagyobb, mint a gyermekeké a bölcsődében, óvodában!

2023. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Még "jó", hogy globális jelenségről van szó.
2023. aug. 16. 14:00
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

9

Azt mondod, globális a jelenség?

Mire alapozod? Tényleg érdekel, mert nem szeretnék hangosan felröhögni.

2023. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!