Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt "komoly"-ak?...

Vannak itt "komoly"-ak? Akiket leginkább a környezete már többször komolynak titulált?

Figyelt kérdés
Jóban vagytok ti ezzel, vagy a környezetetek jóban van ezzel? Nem szokták javasolni azt, hogy "ne legyél már olyan komoly"?
jan. 22. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Mivan? :-D
jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általánosban, gimiben sokszor megkaptam, hogy "(túl) komoly vagyok" az osztálytársaimtól, a szüleim barátaitól, ismerőseitől. Egy időben kolis voltam, az ottani szobatársaim is mondtak ilyeneket rám, valamint az egyik nevelő is.


Volt, aki dicséretnek szánta (felnőttek többsége), a többiek inkább sértésnek, kritikának, amit gyakran "ne légy már ilyen (karót nyelt/komoly)!" szintű mondat követett. Volt, mikor rosszul esett, de tudom magamról, hogy amint megismernek mások, láthatják, hogy több van bennem, mint az elsőre szembetűnő komolyság.

jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!