Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bizonyos férfi miért nem...

Egy bizonyos férfi miért nem beszél sohasem az érzelmeiről/érzéseiről, miért lesz valaki távolságtartó?

Figyelt kérdés
Hiába faggatom, akkor is csak tőmondatokban válaszol, vagy lepereg róla és hallgat. Szívesen megismerkednék vele, de így nehéz lesz. Mindenkivel így viselkedik, aki nem konkrétan a közeli családjához tartozik. Ezért is vagyok összezavarodva, mert nagyon udvarias és tisztelettudó, de közben zárkózott és hideg.

jan. 24. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Az apám ilyen. Hidd el, vannak érzelmei, képes a szeretetre, csak a kifejezésére nem.
jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Valójában több az olyan ember, aki egész életében beszél, de sosem mond semmit. Az ilyen emberek szoronganak, zavarja őket, ha a másik nem akar állandóan céltalanul dumálni.

Faggatod? Igyál rá nyugodtan hideg vizet, vagy fogadd el, hogy nem beszédes.

De ez a legnehezebb belső munka. Elfogadni a másik embert és nem baxtatni. Kevesen tartanak itt.

jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Talán nem kéne faggatni...
jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az teljesen normális, ha valaki (akár férfi, akár nő) csak a közeli családjával beszél meg bizonyos dolgokat. Nem illik faggatni. És ez egyáltalán nem zárkózottság, hidegség.
jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Én is ismerek ilyet nőben. Vannak ilyen típusú emberek, és kész. Neki a komfortzónáján kívül esik az, hogy ilyen dolgokról beszéljen. Nyilván rá lehet venni erre, de nem lesz neki kényelmes, és valószínűleg mielőbb menekülne a helyzetből.

Attól függetlenül az ilyen embernek is el lehet nyerni a bizalmát, csak több idő kell hozzá, és nehezebb is, mivel nem ad visszajelzéseket sem igazán, hogy merre kellene tapogatóznod.

jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Lelkileg sérült, terhelt gyerekkor az oka.
jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Midenki más.

Én sem voltam soha a szavak ember.

Volt egy szerelmi kapcsolatom, mèg gyerekkoromban, úgy 16 éves lehettem.

Pár évtized után, (három éve) újra találkoztam a régi nagy szerelmemmel, akivel átbeszèltük a múltat.

Ő mondta, hogy nagyon csendes voltam és keveset beszéltem. Hallgattam és látszott rajtam, hogy folyton máshol járnak a gondolataim. Fél sem tűnt számomra, hogy ilyen voltam.

Azutàn volt egy korszakom, amikor sokat beszéltem.

Na, akkor mentem igazán sokak agyára.

Ez kb, úgy 2 évig tartott.

Azóta van a közép út. Sem nem keveset, sem nem sokat nem beszélek.

De amúgy már meggondolom, hogy kivel mit beszélek, mert estem már bele abba a hibàba , hogy kiadtam az életem minden részét és visszaéltek vele.

jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a kérdésből az jön le, hogy az illető és a kérdező szinte idegenek. Nem párkapcsolatban vannak. Fura, hogy a válaszok nagy része kapcsolatokra vonatkozik. Ott nyilván fura, ha kicsit sem nyílnak meg egymásnak az emberek. De két idegen, vagy kvázi idegen között teljesen normális.
jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

#8

#9

#10

#11

#12

jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 DeMoR ***** válasza:

Hello!^^/


Sokan ilyenek. De tudod, simán lehet, hogy nem kedvel, s csak jólneveltségéből adódóan nem kel küld el a pi... nah érted. Persze lehet csak erről van szó:

[link]


De sosem lehet tudni, lehet nem vagy neki "elég szép", ahhoz képest amennyit beszélsz... ő inkább egy goth introvertált csajra bukna... kit tudja.


Egyáltalán mutatkoznak olyan dolgok, amik arra utalnak, hogy érdeklődik irántad?

jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!