Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, van e köztetek olyan aki...

Nők, van e köztetek olyan aki kivancsi bizonyos esetekben ezkit váltana ki belőle?

Figyelt kérdés
Pl, pofont adni, vagy kiabalni a másikkal, anyázni, stb
nov. 19. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tessék...?
nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Adtam már pofont szemtelen pasinak, kiabáltam is vele, mikor mocskoskodott pont olyan élethelyzetben mikor elvesztettem egy számomra fontos személyt. Mi hozta ki belőlem? Az erős düh. És nem, nem bántam meg, mert aki egy ilyen élethelyzetben nem tud legalább annyit csinálni magával, hogy befogja a száját, és ne mondjon semmit, az teljesen megérdemli, hogy elküldjék a jó büdös pi csába.
nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy régi rossz mérgező haverom, aki állandóan a leépítésemen dolgozott. Mindig én voltam a rossz, mindig kritizált és csak neki volt igaza. Elviselhetetlen volt. Már évek óta nem beszéltünk amikor megkeresett, de mintha minden rendbe lett volna, pedig akkor is elküldtem a fenébe. Ha ez nem messengeren lett volna, hanem személyesen a fent leírtakat hozta volna ki belőlem. Pedig nem vagyok egy agresszív.
nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!