Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Népszerű embernek tartod magad?

Népszerű embernek tartod magad?

Figyelt kérdés

Ha nem, hogy éled meg, hogy sokan nem kedvelnek?

Ha igen, miért van így?



jan. 24. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok népszerű, de nem mondanám, hogy sokan nem kedvelnek. Egyszerűem közömbös vagyok a legtöbb ember számára.
jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok népszerű és boldog vagyok hogy nem vagyok az. Nem szeretek a figyelem középpontjában lenni, de ugyanakkor néha kicsit figyelhetnének rám jobban is.


Azt hogy valaki nem kedvel, úgy élem meg hogy telibe lesz*rom. Mindenkinek szíve joga, én nem fogok küzdeni azért hogy számomra semmit nem jelentő emberek kedvében járjak, lehet ennél hasznosabb dolgokra is használni az időmet. Mindenkit úgyse lehet megnyerni, úgyis lesz valaki akinek nem tetszel.


Ugyanakkor nem sok barátom van, pedig akiket kedvelek azokkal igyekszem fenntartani a kapcsolatot, de sokan inkább hagyják elhalni a dolgokat manapság. De lehet én vagyok túl "válogatós" mert nem haverokodok minden jöttmenttel, hanem inkább csak azokkal akik hozzám hasonlóak.

jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok népszerű, és kifejezetten sokan nem kedvelnek. Legtöbbször valódi okot sem adok rá, de azért beficcen néha, hogy én is visszabunkózok, ha velem azok, és akkor abból úgy egy mini atomháború szokott kerekedni.


A nem kedveltségnek is vannak szintjei, hidd el, én már csak tudom bruhhahhahaha :D


szóval, hogy hogyan élem ezt meg, az mindig adott szituációtól függ.


Mié???

jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok az. Örülök neki, hogy nem vagyok az. soha nem is akartam az lenni.
jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok népszerű. Szerintem tök átlagos 35 éves vagyok akinek megvan a kis családi, baráti köre és mindenféle ismerősei.


Vezetek egy blogot aminek van 1.000+ feliratkozója. Ott meglepő, hogy mennyien figyelik a gondolataimat és reagálnak rá.

jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira. De akik kedvelnek azokkal elégedett vagyok hogy ők a társaságom, nekem ez elég, bár sokszor nekik is megvan a saját életük, én meg mindig csinálnék valamit, ennyi a hiányérzetem.
jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Nem igazán. Sokan felismernek látásból, viszonylag sok ismerősöm van de barátom nagyon kevés.
jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem különösebben.

Látásból engem is sokan (fel)ismernek, még, ha nevet nem is igazán tudnak hozzám tártsítani. Így is több ember arcán látom, hogy derengek nekik valahonnan, de ennyi a dolog. Ez sulik, sportok miatt van, illetve egyetemen a karunk legtöbb programján évekig részt vettem, munka miatt, szóval elég sok helyen megfordulok.


Legtöbben általában kedvelnek, tőlük jó visszajelzéseket kapok, vagy éreztetik ezt. Vagy épp a másik véglet (köztes alig van), akik nem kedvelnek, és vagy versengenek, vagy igyekeznek szándékosan kiszúrni velem, az utóbbiból azért jóval kevesebb van, és eddig még szinte csak munkában tapasztaltam ilyent. Az előbbit pedig sulikban és munkában.


De még ezek mellett is sokszor láthatatlan vagyok sokak számára, ami bár jól tud jönni, azért az ilyen "hát te mikor jöttél?/nem is tudtam, hogy ott voltál!/te is itt vagy?" megjegyzések nem mindig túl kellemesek.

jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem,pedig szeretek a középpontban lenni,sajna ez is ah egyik rossz tulajdonságom.
febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!