Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy egy igazán...

Miért van az hogy egy igazán szép nő(tudom a szépség szubjektív) képei éppen hogy pár embernek tetszenek,pl a Facebookon,míg egy átlagos,de viszont nagy fenekű nő több száznak?

Figyelt kérdés

Nem tudom átjött-e a kérdésem lényege.Véleményem szerint a népszerűség és a szépség

2 különböző dolog.



2023. nov. 7. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván kiragadott példák alapján általánosítasz, szóval ennek így nem sok értelme van. Van ismerősöm, aki szépnek mondható, a képen csak az arca és a keze látszik, mégis elég sok lájkot kapott.
2023. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha tudod, hogy a szépség szubjektív, akkor miért teszel fel ilyen buta kérdést?
2023. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert kanos ember mindig több van, mint aki a szép arcáért jönne ajnározni.


A szexuális kisugárzás meg bevonzz egy csomó randomot, még ranom pakisztáni arcok is irogatnk neki pmet.

2023. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként miért gondolod, hogy a lájkok számának a szépséggel kellene korrelálnia? Közösségi média, az illetővel való kapcsolat nyilván releváns.
2023. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert én azt a képet kedvelem,amelyik tetszik.De úgy látszik ezzel nincs mindenki így.
2023. nov. 7. 09:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Attól is függ, ki milyen intenzitással használja az oldalt, mennyi követője, ismerőse van, mennyire népszerű ember stb. Nekem is van nagyon szép ismerősöm, aki ritkán posztol, kevés a Fb ismerőse és nem is egy társasági ember, ő kevés lájkot kap. Van olyan csúnyább csaj, akit meg szétlájkolnak a (leginkább női) ismerősei, mert napi szinten pörög a közösségi oldalon, és a kommentek is tök viccesek (gyönyörű vagy drágám 😅) meg hasonlók. Aztán van a népszerű cicababa akit megint csak szétlájkolnak de a pasik, meg a csúnya nem népszerűek akiket meg alig lájkol valaki.
2023. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Sok pasi lájkol olyan nõket, akiket nem is ismer.
2023. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

A feltűnőt mindig többen észreveszik. Eleve az a cél, hogy minél többen lássák, kövessék.

Na, meg normális emberek nem szoktam idegen nők képei alatt nyáladzani. Így nyilván egy normális nő, normális képe nem vonzza annyira az ilyen kiéhezett, perverz nyomikat.

2023. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, mennyire népszerű az illető. Lehet valaki lélegzetelállító természetes szépség is, ha nem ismeri a kutya sem, nem gyűjti az ismerősöket, nem cseszi tele hashtagekkel a posztjait hogy boldog-boldogtalannak is megjelenjen, nem csinál follow for followt, stb. akkor nem fogják többszázan lájkolni se instán se facebookon, mert el se jut annyi emberhez a posztja.
2023. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kevesebb követője van, az ő segge nem látszik rajta, ritkán posztol stb.


Ha valaki igazán szép, akkor a női ismerősök direkt nem is dícsérik, mert őt olyannak ítélik meg, aki tetszhet a párjuknak, ellenben mondjuk egy másik kevésbé szép ismerőssel, akit agyon dícsérnek a kommentekben.


Vagy igazából nem is szép, csak neked tetszik, a legtöbb férfinek pedig nem jön be.

2023. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!