Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra miért csinál reklámo...

Dúró Dóra miért csinál reklámot az lmbtq tartalmaknak? Miért kell ilyeneket egy jobboldali embernek népszerűsíteni?

Figyelt kérdés

Ledarált egy mesekönyvet, ami még lmbtq körökben is ismeretlen volt azelőtt, de utána, kifejezetten miatta annyira felkapott lett, hogy újra kellett nyomtatni, sőt, más országokban is megjelent a fordítás.

Most meg a kiállításos mizéria. Azóta meg is nőttek a jegyeladások, amióta Dúró Dóra felszólalt ellene.


nov. 6. 12:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Hogy népszerű maradjon egy bizonyos réteg körében (falusi alkoholisták), így továbbra is teljen miből a seggére Victoria's Secret bugyi.
nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
70%
A férje meleg zászlókkal rohangál, meg gyűjti őket. Én csak tippelek, de lehet szivárvány családról van szó, azért.
nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem tudja, hogy az ellenreklám is reklám, annyi esze nincs. Persze lehet, hogy van, csak tényleg az a helyzet, hogy nem is érdekli az egész és valóban csak az ismertségre meg népszerűségre hajt.


#1: A falusi alkoholisták magasról lexarják a csajt, azt se tudják, ki az. Én már csak tudom. Inkább a városi prolik a célközönsége.

nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Városiként én leggings modellként előbb nézném meg, mint politikusként.
nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Valahogy releváns kell maradjon a közéletben. Le se szarják ők, hogy ki veszi meg a könyvet, meg ki nézi meg a kiállítást, csak tudjanak bebolondítani annyi szavazót, hogy '26 után is megmaradjon a zsíros fizu amit a semmittevésért kapnak. És hát erre a gyűlölködés a legegyszerűbb út. A szavazóik erre vevők és ők ezt tudják és kihasználják. Ennyi.
nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
5%
Azért, hogy a normális szülők távol tudják tartani a gyerekeiket az őket megtéríteni kívánó LMBTQP-propagandától.
nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 hypno ***** válasza:
76%

Darálós Dóri politológus, ezért fogalma nincs mi a különbség az ismeretterjesztés esetleg művészet és a reklám között.


Megjegyzem az hogy a kackiás bajszú Csák miniszter meg kirúgta L. Simont, amiért ő meg tudta, az a világ nevetsége.

nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%
Mert ő maga is meleg. Attól még hogy összehozott néhány purgyét, az nem bizonyíték semmire.
nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
11%

"Azóta meg is nőttek a jegyeladások, amióta Dúró Dóra felszólalt ellene."


Legalább kulturálódnak a homárok is kicsit :)


Amúgy kedves kérdező rá vagy gyógyulva Dórikára. Megértem, bár valószínűleg nem vagy azon a szinten:)

nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%
A látens meleg egérfejű elefántfülű árja férje meg szivárványos zászlókra izgul.
nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!