Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges ,hogy jól döntök?

Lehetséges ,hogy jól döntök?

Figyelt kérdés

Párommal egy munkahelyen dolgozunk egy területen, a fönököm mindig engem hívott bármi volt, nagyon sokszor ez miatt stresszeltem, gyomoridegem volt már amikor hívott, hogy biztos valamiért lecsesz..

Mostanában nem vagyok jól lelkileg, ezt neki is köszönhetem, mert alapból nincs rendbe a lelki világom és néha teljesen hülyének néz és hazudik mármint a fönököm, mindketten nök vagyunk..

Kérhetem azt töle, hogy inkább a páromat hívja ha van valami?


jan. 26. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nőként mondom, tipikus női viselkedés. Problémamegoldási képesség nulla...


Oda kell menni, őszintén meg kell neki mondani, Maris, én rosszul erzem magam, mert folyton bsztatsz. Beszéljünk embernyelven, nem vagyok lábtörlő, a beosztottad vagyok. Köszi.

Komolyan ennyire életképtelen hogy lehet valaki.

Ha probléma van nem az a megoldás, hogy passzív agresszíven hisztizünk meg durcizunk.

jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De én már beszéltem vele erről a dologról , azt mondta túl érzékeny vagyok , de jobban ismerem őt mint a férje!

Én ezt vele megakarom beszelni, nem durcizok meg semmi ilyesmi , pont ezért írtam ,hogy megkerhetem e erre?

Mert már egyszer szóltam ,hogy nem tisztel , és erre ugye O mondta én vagyok érzékeny ... Lehet..de akkor is néha nehéz..

jan. 26. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Elgondolkodhatnál a kritikáján. Az érzékenységet is lehet fejleszteni, erősebb ember is lehetsz. Pszichológus, önismeret segít.

Nem kell megkérned őt semmire, nem háríthatsz el minden konfliktust, debilizálod saját magadat...

#1 voltam

jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elszoktam gondolkodni, és nem mindig van igaza , de ha úgy érzem hibáztam én bocsánatot kérek , az onismerttel most kezdtem el foglalkozni mert szeretnék fejlődni!

És lehet igazad van, lehet nevetségessé tennem magam, ha erre kérném... Köszönöm a valszod!

jan. 26. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te hibázol, miért a pasidat kellene felhívnia? Most ha én elbäszok egy rendelést melóban, akkor majd a szomszéd Angéla nénit fogja a főnöknő hívni, vagy ezt hogy gondolod? Azon kéne elgondolkodni, hogy egyáltalán mit keresel egy olyan helyen, ahol csak az állandó lebæszások mennek. És jogosan történnek-e a lebæszások. Azt nem értem, hogy a főnöknő férje hogy jön a képbe, de ok.
jan. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!