Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ráírsz egy ismerősödre,...

Ráírsz egy ismerősödre, válaszol, de Te napokig meg se nézed, pedig elérhető vagy?

Figyelt kérdés

Aki ezt szokta csinálni, miért csinálja? Nyilván azért teszem fel a kérdést, mert most ezt tapasztaltam.


Gyakran elérhető az illető, online van, de rá se néz, pedig Ő keresett elsőnek, válaszoltam, de meg se nézi. Játszmázik? Meggondolta magát? Vagy ilyenkor mi játszódik le a fejében az ilyennek?


A telefon is oda van nőve a kezéhez, és nem elfoglalt ennyire. Mármint... 2024 van és Ő se egy barlangban él internet nélkül(gondolom).



jan. 28. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem ér rá, gondolkodik a válaszon, lehet éjjel megnézte a válaszodat, de visszaállította nem olvasottá.
jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nem érdekled annyira, hogy reagáljon, ennyi. Tudom magamról, mert sajnos csináltam én is ezt, amikor valaki nem volt annyira fontos, illetve tapasztaltam is, amikor én nem voltam annyira fontos a másiknak, hogy reagáljon. De aztán simán csak elkezdtem leépíteni a messengert meg a társait, napi egyszer este felmegyek, reagálok, akinek kell, aztán ennyi.
jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran csinálok ilyet, két okból:


1.) Nagyon-nagyon elfoglalt vagyok és nem tudom nézni az üzeneteket. Majd elfelejtem.


2.) Rámjön egy lelki görcs és egyszerűen nem vagyok képes megnyitni az üzeneteket akár 1-2 héten keresztül. Komolyan mondom, egyszerűen nem tudom. Folyton azt mondom magamnak, hogy egy picit később.


Aztán meg győzhetek mindenkitől elnézést kérni.


Olvastam, hogy ez összefügghet pl. ADHD-val is vagy egyébb mentális zavarral. Senki sem egészséges teljesen.


Szóval ne vedd feltétlenül rossz néven.

jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Akkor mi a fenének ír rám? Én nem igazán kontaktolok vele, nem is akarok, Ő írt. Válaszoltam és azóta meg se nézi és nem értem a logikát, hogy ha nem fontos akkor mi a sz*rnak ír?


#3 Biztos, hogy nem elfoglalt ennyire, nem is volt soha, de a fejében van egy kis probléma az biztos, mert szokása ez a viselkedés.

jan. 28. 19:11
 5/12 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.


Kérdezz akkor rá kedvesen. Lehet, hogy csak lexar téged. De az is lehet, hogy neki is ilyen mentális blokkolása van olykor. Nekem több ismerősöm is ilyen. Mondták is nekem, hogy ne vegyem személyesen, egyszerűen csak leblokkolnak és nem tudnak mit csinálni ezzel.

jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Simán csak jelentéktelen vagy számára. Unatkozott, gondolta beszélget veled aztán rájött, hogy van jobb dolga is.
jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Ez mar hihetobb.😃 igazából válaszolnom se kellett volna.
jan. 28. 19:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudod, élőben is lehet beszélgetni ám.
jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet tudni a választ, az értesítésnél kiírja, ott el lehet olvasni, így olyan mintha rá se nézett volna.

Ha majd akar, majd újra ír ...

jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. üzenet: ráérsz? üres a kégli.


A válaszod közben váratlanul haza jött a feleség, ezért ugrott a ketymety.


2. üzenet: ráérsz? üres a kégli.


Lehet ezt 5 másik csajnak is elküldte,

hárman válaszoltak, kettőt pedig kiválasztott közületek.

jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!