Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ismerősödről kiderülne,...

Ha egy ismerősödről kiderülne, hogy alkalmanként drogozik megszakítanád vele a kapcsolatot? Kérlek indokoljátok is meg a válaszotokat

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerosunk, kedvelem oket, nem zullott drogosok, csak szeretnek valamihez nyulni, ha bulizni mennek. Mi altalaban valamelyikunk lakasaban ulunk ossze, akkor maximum par sort isznak, vagy egyeb alkoholt velunk, semmi drog, normalis munkahelyuk van, fizetik az alberletet, stb, tehat tenyleg nem a legutolso drogos kategoriak. En nem tudom, mire jo ez, szerintem felesleges penzkidobas kb, de mi nem eszlelunk semmit a “hobbijukbol”, csak tudunk rola, hogy neha elnek vele, ennyi.
2018. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak egyszer is találkozom vele amikor "hatás" alatt van akkor igen, egyébként nem. Kiszámíthatatlanok olyankor.
2018. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sok ismerősömről tudom, hogy használ valami szert. A legtöbben füveznek, meg speed, kristály, nagyon ritkán kokain is. Én is kipróbáltam mindet ezek közül egyszer, csak kíváncsiságból amikor kínáltak. Őszintén szólva én egy forintot nem adnék ki ilyenekre. A megbízhatatlan, labilis drogosokkal, meg akik vezetés közben vagy előtt is csinálják, miközben én is bent ülök, azokkal megszakítottam a kapcsolatot, nem akarok miattuk bajba kerülni. De vannak akikről tudom és nem zavar mert nem viszik túlzásba, csak néha lazulnak egy kicsit ilyen módon. Lenne rá más mód is szerintem de az ő dolguk. Ezen kívül rendes életük van és nem veszélyesek senkire csak legfeljebb magukra.

De nagyon sokan csinálják, biztos hogy a te ismerőseid között is...régen el se hittem volna és azt hittem ilyen csak a tv-ben van de nem. Pedig egy kisvárosban élek, ránézésre rendes emberek között

2018. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Már a dohányosokat nagyon nehezem viselem el, ha valaki drogos lenne akkor annak sohavisontnemlátásra
2018. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem feltétlen.
2018. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen ismerősöm van, engem nem zavar, az ő magánügyük.
2018. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, hanem arra vezetném rá, hogy kérjen minél hamarabb segítséget, illetve bevonnék segítséget - az érdekében.
2018. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt akartam mondani ahogy attól függ mennyit és hogy "hülye" lesz e tőle.


Ha totál egy "junkie" akkor lehet hogy kerülném, és nem tud emiatt viselkedni.

2018. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahh ," ha kiderülne hogy drogos akkor viszlát " Szeretem az ilyen embereket :) Az én szememben aki néha néha elszív egy füves cigit attól még nem lesz drogos és rossz ember :) Amúgy is nem tudom melyik jobb , minden hétvégén berugni vagy 1 füves cigi :)

Személy szerint 20 elmúltam , tanulok , jó eredményeim vannak , vannak barátaim , alkoholt ritkán fogyasztok . Viszont 2-3 hetente ha úgy van benne vagyok egy normális körülmények közti füvezésben . Nem hinném hogy ettől kevesebb lennék mások szemében :)

De minden ember más , valaki az alkoholt is teljes mértékben megveti és azokat is akik élnek vele. Mindenki azt gondol amit akar ;)

Szóval kedves kérdező , ha nem fusztrál téged akkor nem kell megszakítanod vele a kapcsolatot .

2018. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem, mert az ő dolga, amihez semmi közöm. És én amúgy sem vagyok előítéletes.
2018. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!