Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki kér egy facebook...

Ha valaki kér egy facebook ismerősödről (neki nem ismerőse) információt, képeket, és ezért fizetne, segítenél neki?

Figyelt kérdés

Egy csaj az illető, akivel találkozni szeretnék, de kell némi infó (van-e barátja, hol lakik, hol dolgozik, stb.)


Mielőtt valaki felhozná, régen már hajtottam rá, szóval direktbe nem jelölhetem ismerősnek...


Kérdés, hogy segítenél? Persze titokban... vagy ha nem, elmondanád az illetőnek? És mennyivel lehetne meggyőzni? :)


2020. aug. 25. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem segítenék. Állj már le ezzel, hagyd békén azt a lányt.
2020. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
1000HUF
2020. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt elmondanám pénz nélkül is, hogy van-e barátja, nem nagy titok, de a munkahelyét biztos nem mondanám el. Én se vagyok 100as, de ez elég betegnek hangzik.
2020. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ismerősöm 50ezerért mindent elmondok róla amit tudok, de lehet kevesebbért is.

(Úgy se tudnék róla semmit).

Ha barátom az illető akkor kb 100ezer, de szólnék neki és feleznénk.

2020. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gondolkodom el rajta, hogy a pénz tényleg ennyire beteggé/elborulttá teszi a társadalmat.
2020. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik ismerősömről van szó...
2020. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Kérdezd meg személyesen tőlem, ha mered.
2020. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!