Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan motiváljam magamat...

Hogyan motiváljam magamat hogy korán keljek fel?

Figyelt kérdés
jan. 29. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy. Korán kelni akkor tudsz,ha korán fekszel le. Ha korán lefekszel, kb 8 óra után úgyis felkelsz magadtol.
jan. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Így van, ahogy az 1-es írja, időben le kell feküdni, másképp lehet akármennyi motivációd a tested felüluralkodik.
jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sikerült olyan helyre mennem dolgozni, ahol nagyon szeretem azt amit csinálok. Tulajdonképpen várom hogy beérjek, és csinálhassam. Van ébresztőórám, de korábban rendszeresen elaludtam, ezen a mostani helyen mindig első vagy max második csörgésre felkelek. Belülről jön, fel akarok kelni, csinálni akarom.
jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor olyan munkahelyem lett, hogy negykor kellett kelni hajnalban, akkor egyszeruen este nyolckor elaludtam.

De amugy negykor kelni konnyebb, ekorul szokott felebredni az ember es utana visszaaludni. Es ebbol az edes visszaalvasbol hatkor kelni sokkal nehezebb. Rituale kell, eloszor bedugom a fulhallgatot es ugyanarra a hang drum meditacios zenere elenk leszek, aztan a reggeli izgat, es utana a mosdas mar nem gond.

jan. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a zene szerintem par percre is tok jol beindit.

jan. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mondjuk, hogy ne telefonozz este, és délután mozogj valamit.

könnyebben fogsz pihenni

jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!