Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nézzek ki idősebbnek?

Hogy nézzek ki idősebbnek?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a külsőm miatt akármennyire határozott vagyok és öltözök koromhoz illően, nem vesznek komolyan az emberek. Sehol.

Kerek szeplős arcom, pisze orrom van és szünet a fogam között. A hangszínem is elég magas, vékony, azon sem tudok változtatni. Lassan közeledek a 30-hoz és reménykedtem, hogy a kor haladtával változni fog ez, de nem. Van gyerekem, de sokan azt hiszik, hogy a nővére vagyok. A párommal is ha megyünk valahova, furán néznek ránk. Egyszer a lányának hittek. Különösebben nem várok erre megoldást, mert nem hiszem hogy erre van. Beletörődök. Az utóbbi napokban sok ilyen eset történt és nagyon bánt. Jól esett magamból kiírni.



jan. 29. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj idősebbnek kinézni.
jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Fess fekete hajt
jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Rövid berakott haj, vagy őszes hamvasito, pár régimodi ruha es kész is.
jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
örülj neki. Ez annyit jelent, egészséges vagy.
jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
inkább lelkileg tedd magad rendbe
jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsd az előnyödre. Nem vesznek komolyan, nem sokat várnak tőled. Így könnyebb boldogulni, könnyebb lenyűgözni másokat.

Én is így voltam. Amikor elkezdtem dolgozni, 14 évesnek néztek, 35 évesen néztek 20-nak, nem is vettek komolyan. Így mindennek örültek, amit megcsináltam :D

És élvezd ki. Én már elmúltam 40. Még mindig fiatalabbnak néznek, de nem annyival, mint régen.

jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, viselj több erősebb sminket. Próbáltad már?
jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Én is így vagyok 29 évesen. :( Nemrég egy néni megkérdezte a buszmegállóban, hogy iskolába megyek-e.

Illetve ha ügyfelek jönnek az irodába, a főnökömnek köszönnek, hogy jó napot kívánok! Nekem meg hogy hello.

Szerintem azt hiszik valami suli utáni gyakornok vagyok.

Nekem is volt olyan, hogy a párommal voltam egy helyen, és megkérdezték elmúltam-e 18. :D

Sminkelj esetleg. Én sajnos ahhoz sem értek.

Tudom sokan mondják örülni kell ennek, de egy idő után kellemetlen, hogy senki nem vesz komolyan.

N

jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9, inkább ez mitn a hízok meg kerekedek mint a disznó.. Sajnos sokaknak ez jelenti a kort.
jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!