Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért nem veszi észre...

Ezt miért nem veszi észre senki a kisugárzásban?

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni de nem találok erről témát sehol. Mindig azt mondják a kisugárzásról hogy pozitív gondolkodással megváltoztatható meg ilyen hülyeségek. Én szerintem a kisugárzásunkba benne van egy csomó örökölt kód! Egy pl.: van egy férfi és születik egy kislánya. Meglátod és azt mondod: tiszta apja! Bármilyen is lesz a kislány a kisugárzásába ott van az apja hasonló problémákkal fog küzdeni. És ezt konkréten láttam is több családtagomnál, és magamon is. Ezt lehet látni a mozdulatban a mimikában a gesztikulációban.Ez miatt nem lehetünk önmagunk! Mert örököltük! Mi a véleményetek?

jan. 29. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát senkit nem érdekel, mit honnan tanultál vagy örököltél, az összképet nézik. Amin amúgy tudsz változtatni.
jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzás és a genetika az 2 különböző dolog. A genetika határozza meg a kinézetünket, a kisugárzás egy kis képet mutat abból ami belül van. Nem a teljes képet, egy kis képet. Például: rosszkedvem van, az emberen látszik, de akkor is ha jó. Vagy egy állásinterjúnál, vagy látszik az érdeklődése a munka iránt vagy nem, vagy látszik mennyire ért hozzá vagy nem.
jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké lehet nem a kisugárzás amire rá szeretnék jönni de pl. Én megtanulok magabiztos lenni de a mozdulataim olyanok mint mondjuk apámé aki egy szerencsétlen ember volt akkor mégis mit látnak mások?
jan. 29. 11:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem látnak mások, mivel nem ismerik az apukádat. Senki semmi ilyenre nem gondol, hogy egyes szokásaidat az apukáddal azonosítsák. Minden ember más, mindenkinek mások a szokásai, de ezeket senki sem jegyzi meg. Ha erre gondoltál.

Vagy esetleg arra, gondolsz hogy a szerencsétlenség örökölhető? Mert nem az. Te magad irányítod az életed ahogy tudod.

jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha "megtanulsz magabiztos lenni", annak pont az a lényege, hogy első körben levetkőzöd azokat a gesztusokat, amik erre utalnak. Tehát a "szerencsétlen apád" gesztusait tudatosan elhagyod és megfigyeled a magabiztos emberek mozdulatait.



Én is nagyon szeretek így random dolgokon filozofálgatni, de te már az az eset lehetsz, aki túl sokat gondolkodik. Egy bizonyos határon túl ez már nem a javadat szolgálja. Próbálj ki néhány aktívabb vagy több figyelmet igénylő tevékenységet! :)

Például ha belevágsz valamilyen sportba, az a túlgondoláson is segít, az önbizalmadat is növeli, és a megfelelő izomcsoportok fejlesztésével könnyebb lesz egy magabiztos ember látszatát keltened.

jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Nem befolyásolja ilyen mértékben az életed és a rólad kialakított képet.

Én annak ellenére, hogy nő vagyok, nagyon hasonlítok apukámra, az arckifejezéseink, a mozdulataink, a testtartásunk. Mégis teljesen más személyiségek vagyunk, teljesen más a felnőtt életünk, és az emberek is mást gondolnak rólunk.

És kit érdekel, hogy mit látnak mások? Egy idegen csak a felszínt látja. Aki ismer, az tudja, hogy milyen van, akkor is, ha vannak apádra hasonlító mozdulataid.

jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Van oka a kérdésemnek, nem csak úgy unalmamba gondolok ilyenekre. A családunkban sajnos voltak igazi szerencsétlen emberek! És sajnos 4- en sajnos már ugyanabba helyzetekbe kerültünk! A testvérem is próbált mindent megtenni de nem sikerült neki soha semmi ugyanúgy nekem sem és még a gyerekeinknek sem. Bármit teszünk, nem sikerül és a vége a halál. A testvérem is már haldoklik és mindenét elveszítette, nálam is hasonló a helyzet és a családunkban többszörösen fordult már elő. Próbálok rájönni, és megoldani!
jan. 29. 12:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az apádat okolod azért,amilyen vagy, sehova nem fogsz haladni.
jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És úgy gondoltam erre hogy örököltük a sorsot és a kisugárzásunk által vonzuk be a szerencsétlen dolgokat .
jan. 29. 12:21
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgok, mint a gesztusok, mimika, testtartások, nem genetikailag öröklődnek, hanem utánzás által.
jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!