Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt vannak csúnya emberek?

Mièrt vannak csúnya emberek?

Figyelt kérdés
Mièrt fejlődtünk úgy hogy vannak kifejezetten csúnya arcal ès testel rendelkező emerek?

jan. 29. 15:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Plusz a genetika nem exact lehet ket szep embernek csunya gyereke megha nem is ez az altalanos.
jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Senior Séf ***** válasza:
64%
Mert a fény csak a sötétben látszik. Ha érted, mit akarok mondani.
jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Barnabas333 ***** válasza:
57%
De majd eljön a gattaca kora, ha nem hal ki az emberiség és akkor mindenki szép géneket választ...😁😀😁
jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
6 dehogynem... a széppel akar szexelni mindenki
jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Valóban teljesen szembemegy az evolúciós logikával

Főleg hogy az emberi élet érzékeken alapul és mekkora hatalma van a szépségnek és hogy a fizikai vonzalom mennyire szépség függő…


Örök kérdés marad hogy miért vannak csúnya, átlagos emberek főleg hogy miért vannak többségben és hogy miért ennyire kevés a szép, főleg a nagyon szép…


Hogy vajon miért könnyebb a természetnek átlagos arcot csinálni mint szépet…

jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nyilván a gének határozzák meg és arra hogy mostanra több a csúnya vagy beteg ember vagy aki terméketlen arra van egy teóriám

Mivel nő a föld lakossága egyre nő annak az esélye hogy olyan párok jöjjenek össze akiknek a genetikai családfájukban van eggyezés

Pl Mországon itt voltak a törökök cirka 150 évig a jumurdzsák elkapott az ország mindkét végén egy egy menyecskét akik nyilván nem tudták egymásrol

Lett egy Jancsi meg egy Juliska nekik unokáik akik találkoztak onnan is lettek gyerekek stb stb

Ott így már vannak hibás gének amik nem legjobb tulajdonságokat hozzák ki

Genetikailag ezt tudnám válaszolni

Tudom hülyeség de unatkoztam

jan. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Kései Sirató ***** válasza:
Mert a szépség relatív.
jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szegény Barnabás családos emberként kosarakat kap. Hát a szívem szakad meg.
jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17 az hát 😂😂😂
jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Barnabas333 ***** válasza:
18-as előtte is kaptam rengeteget képzeld el. És most már szeretnék új életet kezdeni. Nem válogathattam, csak egy templom egere szegény nő akart velem élni, aki 5 évvel idősebb.
febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!