Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya emberek, hogy fogadtáto...

Csúnya emberek, hogy fogadtátok el a kinézeteteket ?

Figyelt kérdés

Számomra minden a külsőm körül forog, bár még nagyon fiatal vagyok, nem tudom hogyan fogom feldolgozni ha majd ráncosodom stb.

Akik meg fiatal koruktól kezdve csúnyák hogyan tudták elfogadni? Egyszerűen nem értem, számomra egyenlő lenne a halállal.



2022. okt. 19. 01:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nehezen tudom elfogadni, mert lányként/nőként ha csúnya vagy, tulajdonképpen értéktelennek számítasz, bármit is teszel (átlagos kinézet esetén kompenzálhat az illető ésszel, szorgalommal, humorral)


Nekem nagy és széles állam van, emellett nagy orrom, magas homlokom és körte alkatom (dagadt nem vagyok)

2022. okt. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Van, akinek menet közben kinő az agya. Nem mindenkinek.
2022. okt. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Rengeteg olyan területe van egy ember életének, amiben megtalálhatja a saját értékét, és ami tartást ad neki. Ha van esze, akkor bizonyos területeket messze elkerül; ilyen például hogy aszerint él hogy másoknak jó véleménye legyen róla, vagy ő maga megszállottja a felszínes értékeknek, vagy éppen olyasmire a legbüszkébb magában, ami múlékony, bármikor elveszitheti.


Ha rossz forrásból merítesz tartást, akkor soha az életben nem leszel elégedett, kiegyensúlyozott.


Aki ronda, de elfogadja magát, az egyszerűen csak más területen talált értéket magában.

2022. okt. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Te biztos lehunyt szemmel jársz s kelsz a nagyvilágban, és nem látod a valós helyzetet. Csak önmagadból indulsz ki, de azt is az insta képére állítottad be, holott meg sem egyezik a valós énképpel. Nagyon jó lenne ezt a szép vagyok-ronda vagyok butaságot már egyszer s mindenkorra elfeledni. A kinézetesdit, meg az izmososdit is. Ha minden ember tahó lenne, és ez alapján keresgélgetne magának társat, már régen kihalt volna a föld. Eredj vissza a filtervilágodba és nézegesd magad, gyönyörködjél. Jó egészséget.
2022. okt. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Uhh, kérdező, ha egy kicsi is igaz ebből a kérdésből, inkább már most ásd el magad...
2022. okt. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Sehogy, ezt nem lehet feldolgozni.


28/F/Incel

2022. okt. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Én azt tudom nehezen elfogadni, hogy egyesek ilyen felszínesek, és csak ezen pörögnek.

Amúgy a szépség meg totál relatív, szóval nem is értem a kérdést. Nincs olyan, hogy szép mindenkinek, vagy csúnya mindenkinek.

2022. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, ezt nem lehet elfogadni. Folyamatosan emlékeztetnek rá, mert ha kimegyek az utcára, ott is rendszeresen beszólnak idegenek. Viszont legalább a nőkről sikerült lemondanom.

A "szépség relatív" egy ordas nagy álszent kamu. Nagyon sok ember van, aki szinte mindenkinek szép, és aki mindenkinek csúnya. Ez különösen a férfiakra igaz, mivel a nők ízlése szinte teljesen egyforma.

2022. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A külsőmet nem fogadtam el még mindig. De próbálom élvezni az életet úgyis, hogy folyamatosan megaláznak, odébb tolnak, beszólnak,értéktelennek tekintenek a külsőm miatt.

25/N

2022. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 (09. 19. 08:05)


Nem mintha a férfiaké nem lenne egyforma... Szinte mindnek a nagyon vékony, hosszú combú, homokóra alkatú, szép arcú, legfeljebb 25 éves nők tetszenek, mást nem is tekintenek nőnek

Néhánynak valamiért a szép arcú és nagy mellű túlsúlyos nők jönnek be

A maradék aszex, homokos stb.

2022. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!