Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért röhelyes, ha egy kövér...

Miért röhelyes, ha egy kövér ember kocog? Hol tud egy kövér ember úgy sportolni, hogy nem röhögik pofán?

Figyelt kérdés

Valahányszor futni megyek, azt tapasztalom, hogy jön velem szembe egy csapat tini, esetleg néhány nagyon humoros felnőtt ember és röhög rajtam. A tököm ki van ezzel. A gimis tesi órákon kezdtem el ezt tapasztalni, mert azelőtt nem jártam utcára futni. Futottunk át a folyó "körül", át a hídon, másik oldalt vissza, mert máshol nem volt hely a gimin beül. Egy csomószor találkoztam azzal, hogy futok egyedül, mert lemaradtam, senki nincs ott, jön szembe velem pár akkor még velem egyidős tini, vagy pár felnőtt és röhög rajtam. Biztos, hogy rajtam röhögtek, elég egyértelmű, ha valaki malac orrot formázva röfög, majd a pofámba nevet. Anno nem volt egy olyan futós tesióra, ahol ne tapasztaltam volna ezt random idegenekkel.

Mi ilyen nevetséges a kocogó kövér embereken, tizenéves lányokon?

Mégis hol fusson/sportoljon egy kövér ember, ahol nem röhögik ki?

Húszas éveim elején, tehát most is ezzel küzdök. Ház falain belül motiválatlan vagyok, ház falain kívül meg ki vagyok röhögve, vagy minimum úgy érzem az ezer olyan eset után, hogy röhögnek rajtam.


jan. 30. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom, hogy ennyi idióta ember van. Akin találnak fogást, azon vezetik le a saját emberi nullaságukat. Esetleg járj kondiba, ott nem szokás senkit kinézni (10 éve kondizok és soha nem láttam olyat, hogy valakit kinevettek vagy megaláztak volna).
jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem röhejes, szar környezetben vagy. Nem tudom mennyire vagy kövér de figyelj rá, hogy kezdésnek ne terheld túl az ízületeidet, egyébiránt szarj mindenkire és sportolj. Kondit tényleg jó ötlet lenne kipróbálni, én sem láttam még senkit akit kiröhögtek volna, oda edzeni jár az ember és mindenki indult valahonnan.
jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy biciklizzél (ülés elég magasan legyen, hogy teljesen nyújtva legyen a lábad, ha lent van a pedál). A futás túlterhelheti a térdizületeidet.
jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy csodálom azokat, akik felülkerekedtek a korlátaikon és a nem tökéletes testükkel sportolnak. És is kövér vagyok, gyúrni járok, de még nem bántott senki. Az utcán valóban sok az idióta, főleg a tinik, hát nő comment. Futni teremben is tudsz, ha feltétlenül azt szeretnél. Fel a fejjel, és hajrá!
jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem röhejes, csupán ők még nem tartanak azon az értelmi szinten, hogy ezt belássák.


Számold a kalóriákat is, ha fogyni szeretnél.

jan. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem röhejes, de valóban ezt váltja ki néhány emberből.
jan. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél kövér, találnának mást, amibe beleköthetnek, vagy röhöghetnek.


Utálom így 30 pluszosan a "mai fiatalok" dumát, de hát vannak érdekes egyedek. Pár hónap mikor mentem haza gyalog, rajtam röhött 2 tinisrác. Majd mikor jöttem haza boltból, már 2 lányi is velük. Mikor elmentem mellettük biciklivel, vmit röhögtek rajtam, akkor már nem bírtam, és megkrédeztem, hogy szeretné-e pofán verjem. Akkor abbahagyták.


Olyan is volt, hogy lila felsőben hosszú hajjal bicikliztem (férfi vagyok), erre beszólt egy 50es férfi, hogy rohadt bzi. Amikor megkérdeztem, hogy pontosan mit is mondott, letagadta, és továbbment.


Vidéken élek, és sajnos egyre több hlye.

jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress egy termet a közeledben. Ott nem hogy nem röhögnek ki, de nagy valószínűséggel még segíteni is fognak.
jan. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell termet keresni ha futni szeretnél. Gondolj bele, mit számít, hogy pár hülyegyerek, vagy primitív felnőtt nevet rajtad. Miben minősít ez téged, szerinted az ilyenek véleménye többet ér, mint a tiéd? Szerinted ha megkérdeznél egy sportorvost, vagy mondjuk egy pszichológust, vagy bárkit akinek valamilyen szinten köze van a témához, mit mondana? Azt hogy ne sportolj, vagy legalább bújj el valahova? Biztos, hogy nem. És szerinted egy ilyen ember véleménye számít többet, vagy egy hülyegyereké?
jan. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Biciklivel járok dolgozni, közel egy évig építkezés miatt kerülőútra kényszerültem, a városnak egy olyan részére, ahol az árvédelmi töltésen rengetegen futnak, kocognak.

Szép ruhákkal, divatos kulacsokkal a belvároshoz közeli részen találkoztam, távolabb ritkán.

Ahogy ősz közeledtével kellemetlenebbé vált az időjárás, hirtelen nagyon lecsökkent a futók száma, inkább az a típus maradt, amelyiket korábban a várostól távoli részeken láttam.

Viszont volt egy kivétel: egy nagyon kövér hölgy minden egyes nap ott volt az úton, futni nem tudott, inkább tempósan gyalogolt. Na, ő szakadó esőben, szélben, hóban, sőt, jeges úton is rótta a köreit! (utóbbi esetben láttam elesni, szerencsére mire odaértem, folytatni tudta az útját)

Na, ő igazi hős a szememben, mert igaz, valamitől ebbe az egészségtelen állapotba jutott, de amikor elkezdett tenni ellene, nem tántorította el semmi, ellentétben a csinos többséggel, akiket az első zordabb idő elűzött a természetből.

Ő nekem egy példakép. Kívánom, a rajtad derülők szégyelljék el magukat, amikor felfogják, hogy ennek a hölgynek a szívósságával dolgozol az egészségedért!

jan. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!