Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan kezdte az önfejleszt...

Ki hogyan kezdte az önfejlesztést?

Figyelt kérdés
jan. 31. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy. A kifejezéstől is rosszul vagyok, semmitmondó marhaság.
jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Sikeres emberek pl a párom megfigyelése(pl.kudarcokban nem összetörik, vagy ambiciózus ha tud vmit megtanul hozzá mást is, ha nem megy valami akkor gyakorolja, lelkiismeretesség precizitás, szoc.kapcsolatok, napi rend/önfegyelem),optimista megoldásorientált, kritikus nem bírja a hanyagságot

Próbálok hasonulni meglátni mi a napi rendszerben napi rutinban önleszabályozásban a jó, biztonságnyújtó (én pl késős vagyok es hebrencs mindent utsó pillanatra hagyós, ha nem követelmény akkor nem vagyok precíz sem mert idővel spórolok stb)


Vonzás torvénye, hinni magamban, a saját képességeim önmagamat felülmúlni pl képes vagyok olyanra amire nem is tudtam hogy meg tudom csinálni(magasabb kaliberű munkára is felvesznek korábban mindig az alacsonyabb szintekre jelentkeztem csak)


Elöadások hallgatása pl mi a különbség a szegény és gazdag gondolkodása közt, mit csinálnak másképp, pszichologiai trükkök pl interjura vagy ahhoz hogy könnyebben illyeszkedjek be az uj munkahelyi kollektívába

Optimista szemlélet(mindent 2 féleképpen lehet nézni, te dóntöd el hogy negativan v pozitívan nézed, pl ahol bezáródik egy ajtó ott kinyílik egy másik -elvek magamévá tétele


Tudatos figyelés a gondolkodásra


Fizikai erönlét enni kell nem árt sportolni is (eztel a közérzet is javul es jobban vág az agy is), vitaminok


Toxic kapcsolatok megszakítása, szocializácioban épitő emberek felé hajlani inkább, nem azok felé akik kinevetnek meg ugyse sikerul meg önbecsülésben rombolnak, bezzegezést csinálnak


Fotosnak tartani a pénzt(korábban a kapcsolatom volt fontosabb mindig, nem èri meg)


Elöadasok kapcsán tanulva tartalékképzések vészesetekre, további befektetésekbe pl tanulásba


Elengedni a megfelelési kényszereket(ha fejen állsz se fogsz kelleni tökmindegy milyen vagy annak aki téged választptt aztán meg rombol kritizál, nem neked kell változni, eleve ő változott meg hogy már nem úgy áll hozzád, mint korábban)

Ne te legyél a féltékeny, görcsös, legyen tartásod ne stressz legyen neked a kapcsolatod. A stresszt engedd el.


Stb

jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kezdtem, mindig is csináltam.
jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Egyszeruen kivancsi voltam hogyan mukodik a vilag. Kezembe kaptam egy konyvet ami olyasmiket mondott amikrol sosem hallottam de nem tartottam lehetetlennek. Azt is mondta hogy ez a folyamat nem egyszeru es orokke tart. Kiprobaltam. Mukodott. Hasznalom. Most mar olyanokat is tudok masokrol amikrol ok nem tudnak.
jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,milyen könyv ez ami neked segített? Elárulnád,ha nem gond?
márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon regi konyv. Nincs magy nepszerusege, nem is egyszeru. Priviben megirom ha erdekel
márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,megköszönöm!
márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!