Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek előzékenyebb?

Hogyan legyek előzékenyebb?

Figyelt kérdés
Megkaptam azt az ítéletet, hogy hiányzik belőlem az előzékenység. Hogyan tudok ezen változtatni? Ugyanez az illető mindig visszautasítja a segítségemet, illetve ha kérdezem mire van szüksége csak annyit mond nem kell semmi. Min változtassak?

2023. júl. 30. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen szituációkban?

Nem ismerünk egyikőtöket sem, így nem lehet erre válaszolni.

Az meg, hogy ítélkeznek, nonszensz egy normális kapcsolatban. Nem hiszem, hogy erről van szó. Sokkal inkább nem tetszik neki valami, és kontrollálni akar. A saját képére formálni.

De mondom, nehéz példa nélkül.

2023. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A párom eltörte a karját és így tudom sok dologban nem tud pl házi munkát csinálni. Segíteni is akarok, de nem hadja, annyit mond nem kell. Amit egyáltalán nem értek hiszen felnőtt nő vagyok. Aztán meg tudom, hogy azt mondta valakinek hogy nem vagyok előzékeny biztos azt gondolom hogy ő nem bír megülni nyugton. És azt mondta neki nem mer rám bízni mást csak a mosogatást. Ő nem tudja, hogy ezt tudom. Nagyon rosszul esik, magamat hibáztatom. Min változtassak?
2023. júl. 30. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon, hogy ne legyél együtt olyan emberrel, akivel nem tudtok beszélgetni, idegenek ek kell kérdést kiírnod róla és másoknak beszél ki téged. Ezt az egyet változtasd meg.
2023. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!