Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki lenne, hogy lassan 23...

Ciki lenne, hogy lassan 23 éves lányként szinte mindig elkísérem anyukámat vásárolni?

Figyelt kérdés
Bárkinek mesélem, csak fura nézéseket kapok😅. Pedig imádom anyumat elvinni bevásárolni, nézelődni vele meg segíteni neki. Kis közös program, teljesen kikapcsol. De nem is igazán látok velem korúakat a szüleikkel látni boltban, ezért fordult meg a fejemben hogy ez fura lenne-e.

febr. 3. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem kényszeres, szerintem nincs vele gond...
febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az.
febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem kezdesz a bolt közepén hisztizni neki addig teljesen normális.
febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Én is szoktam anyával együtt vásárolni boltokba, pedig 31 éves vagyok. Segítek neki, meg általában én szoktam fizetni.
febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
22 vagyok, apámmal együtt élünk (nem én vele, van saját keresetem, a lakás az enyém, de ő a haszonélvező), tehát mihez képest gyakran, de havi többször elmegyünk bevásárolni. Ha ez bárkinek fura, így járt. Ha nem csupán menni akarok, hanem konkrétum van, hogy mit, miket szeretnék, nem mindig ildomos rábízni, mert mindegy, mennyi éve vagyunk egymás seggében, ez az ő "férfi fejének" túl sok, nem megszokás kérdése. Tehát ha nem én, akkor vagy sikerül neki jót hoznia, vagy nem, vagy semmit nem hoz inkább.
febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ha ti ezt élvezitek és nektek ez jó közös program, akkor miért ne, ez nem ciki. Igaz, hogy ennyi idősen már nem sokan mennek el a szülőkkel együtt vásárolni, de ettől az még nem baj, hogy ti szeretitek így.
febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
A kérdésed ciki.
febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki a szülőkkel együtt lenni. 30 év és már nem is lesznek, na akkor fognak igazán hiányozni.
febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nem az. enis szeretem.
febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön dolgozom, veled egykorú vagyok, és mikor hazajövök, én is szeretek anyámékkal vásárolni járni. Nem kell foglalkozni más véleményével, mert aki szerint ez ciki, az majd akkor fogja megtanulni becsülni őket, ha majd nem lesznek, csak akkor már késő lesz, szóval továbbra is menj nyugodtan anyukáddal vásárolni.
febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!