Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit részegen csináltál?

Figyelt kérdés

Én kihánytam az ablakon (első emeletről). Másnap emlékeztem rá, de fogalmam nincs, miért gondoltam, hogy ez olyan jó ötlet...

(Persze voltak olyanok is régebben, amikor emlékeztem, hogy nagyon idióta dolgokat mondtam vagy írtam üzenetben embereknek, de mégis ezt tekintem a legnagyobb hülyeségnek.) 32 évesen csináltam ráadásul.



febr. 4. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Kirántottam a konyhakést, hogy én öngyilkos leszek, elhagytam 100 ezer forintot, 4 órán keresztül feküdtem a tűző napon, a saját hányásomban, a kutya nyalogatta a számat, sajnos én ilyen hülyeséget csinálok részegen, 23 éves vagyok, de 2 éve nem ittam egy korty alkoholt sem, nekem nagyon nem tesz jót, mert kikapcsol tőle az agyam.
febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem szoktam nagy hülyeségeket csinálni, szerencsémre annyira nem ittam még le magam sosem hogy teljesen meghülyüljek.
febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Én is hánytam már ki az ablakon (földszint) utána meg kiborítottam rá 1 üveg ásványvizet

De a legnagyobb szerintem az volt mikor kihúgyoztam az erkélyablakon .

Nem jött arra senki meg hát este is volt sötét volt .

febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén leírnék mindent elvinnének.Így magammal viszem a másik életembe.
febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Egy téglával le akartam csapni valakit, de szerencsére egy futással kivágtam magam :)
febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
hagytam, hogy idegenek bámuljanak a szoknyám alá.. nem vagyok büszke rá.
febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
A volt párom részegen ment haza biciklivel, egy mentőállomás előtt elmenve pont beállt egy mentő, és jó ötletnek gondolta ha bemegy ő is a kapun biciklivel. Ő azt mondta, jót nevettek bent rajta, de anyukám ismeri a portást és máshogy mesélték neki a történetet. Leb_szták nagyon, meg úgy fordította meg neki a portás a biciklit, mert nem tudott megkanyarodni, hogy kimenjen.
febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
38 év alatt 1x fordult elő, hogy annyira leittam magam, hogy semmire nem emlékszem az estéből. Nem ájultam ki, aludtam el, vagy vittek haza, állítólag teljesen aktív, cselekvő és beszédképes voltam, csak egyáltalán nincsenek meg a helyszínek, emberek, szituációk.
febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Véletlen bezártak a kocsmába. Beriasztott,járör gratulált milyen szerencsés vagyok nem sürün fordul elö. 😁
febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
#6😂
febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!