Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha valaki nem...

Miért baj az, ha valaki nem szereti az embereket, rájuk sem akar nézni, és nem kíváncsi senkire?

Figyelt kérdés
Ellenben az állatokat imádja. Ezt sokan elitélik, pedig nem kéne.
febr. 5. 09:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Én az állatokat sem szeretem. De ezeket nem is hangoztatom. Szépen mosolygok mindenkire, de nem jön szívből, és utálom, hogy ennyi ember van. Lehet ha kevesebb lenne, és levegősebben élnénk, nem bírnám ilyen rosszul.
febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%

"Természetesen mindenki le van pontozva aki elmondja hogy miért baj, dehát mit is vártunk."


miért is számit bajnak, ha valaki utálja az embereket? Az, hogy az ember társaslény, nem jelenti azt, hogy baj. Én is egyre jobban utálom az embereket, kétszinűek, fenn hordják az orrukat, lenézőek, kibeszélnek a hátad mögött, ott baxnak át, ahol tudnak, még a rokonok is simán lehúznának... Arrébb löknek, ha nekik kell valami, igazi beképzelt tahó faj lett, udvarisság, tisztelet a másik iránt nulla. Nem beszélve arról, amikor okoskodnak... Nagyon ritka a kivétel. Persze, hogy a kutyákat jobban szeretem. Bennük nem is csalódtam még. Lehet nyugodtan 0-ra pontozni.

febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
Nincs vele baj.Én is jobban szeretem az állatokat.Pár emberrel lehet beszélgetni,a többit leszsrom.
febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
12 Csakhogy nem mindenki rossz. Ha pedig veled igen, akkor nem biztos, hogy azzal a mindenkivel van a baj.Talán te csak a rosszat veszed észre minden emberben.Utálhatod az orvost is, de a segítségét vajon nem kétszintűség elfogadni? Hisz ő is ember...
febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

"Általában azok az emberek akik ilyen nagy kutya cica állatokat szeretjük jobban a leghitványabbak. Mutogatnak a másikra és közben az állatukat dícsérik, hogy ők nem képesek olyanra mint egyes emberek."


Na, erről van egy friss élményem. 😅

Dolgozok most egy cégnél, olyannál, amit majd suli mellett is tudok csinálni Szeptembertől. Kiküldtek egy helyre helyettesíteni. Na most, jár oda egy macskás asszony. Pontosan arról van szó, hogy a bejáratnál ki van téve az etető a kóbor macskáknak, ő meg hoz nekik enni. Némely kollégák is etetik őket, de én közöltem, hogy nem fogom, mert nincs benne a munkaköri leírásomban a kóbor macskák etetése.


Erre az asszony nekem áll veszekedni, hogy én éreztetem a macskákat, meg majd ő fog írni a vezetőség vezetőségnek. Amúgy megpróbált jelenteni az irodistáknál, csak megszívta, mivel azok nem a főnökeim.

WTF???

Most ez komoly? Basszus, a cégnek semmi köze a macskákhoz, az nem állatmenhely. 😅


Hát mit mondjak, eléggé megkeseredett asszony. Látszik, hogy kapcsolatai nincsenek, úgy tűnik, a kóbor macskák etetése jelenti az egyetlen örömforrást neki. Amit ha más nem csinál, abba beleköt. Rosszindulatú ember lett belőle.

febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
*Erre az asszony nekem áll veszekedni, hogy én éheztetem a macskákat
febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj a legtöbb ember csak panaszkodik, nekem meg nincs kedvem senki szarságait hallgatni
febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%

#17


De akkor te sem várod el gondolom, hogy téged meghallgassanak.

Valahol ugyanis mindenki panaszkodik, csak ki többet, ki kevesebbet.

febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Úgyse mondanák el nekik semmi magánjellegű dolgot mert nem tartozik rájuk

febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem panaszkodik mindenki. Van, akiben van önérzet és nem nyávog.
febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!