Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmernéd mondani a fodrásznak...

Megmernéd mondani a fodrásznak, hogy rossz hajat vágott neked, és ezt nem fogod kifizetni?

Figyelt kérdés

Egy neves budapesti barber shopba ugrottam ki délelőtt, és a csávó megmondta a fodrásznak, hogy ez egy szar amit vágott neki, Ő ezt nem fogja kifizetni, és mondták, hogy ez nem így működik, akkor a csávó már ordibált, és kiviharzott.


Nekem ehhez nem lenne bátorságom, én inkább hazamennék és megjegyezném, hogy akkor ide se jövünk többet, de minden tiszteletem az embernek :D


febr. 6. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert ez nem így működik. Meg merném mondani hogy nem tetszik, de kifizetném, mert igénybe vettem a szolgáltatását/idejét.
febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem volt jó az irány, azt közben is lehetett volna látni. Meg egyébként hol lenne a határ, amit már jogos lenne nem kifizetni? Hiszen tökéletes munkát senki sem végez.
febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Igen. Illetve a hajvágás nem olyan szolgáltatás, mint a mosógép javítás, ami vagy jó, vagy nem. Azt senki sem tudja jogilag bizonyítani, hogy nem elégedett a hajvágással.
febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer egy olcsó hajvágó szalonban volt hogy a fodrász minősíthetetlen hangnemben beszélt velem és folyamatosan tépte a hajam a fésűvel. Mikor végeztünk és mondta az összeget, mondtam neki hogy én nem kértem az extra dolgokat és csak az alap vágást fizettem ki. Többet be nem tettem a lábamat oda. Azóta találtam egy olyan szalont ahol emberként bánnak velem.
febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Arra ne vegyél mérget, hogy tényleg nem tetszett neki. Piffeg-puffog és ingyen volt a hajvágás. El szokták játszani.
febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Most miért kellett engem lepontozni? Pont azt mondtam amit az 5ös, csak jogi oldalról megközelítve. Vagy minden átlag ismeretet meghaladó dolog lepontozást érdemel?
febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez egy trukk, hogy ne fizesse ki.

Legutobb egy kormos videonal lattam, o is azt mondta hogy nem tetszik, de a kormos megis szepen megvsinalta.

Egyertelmu kamuzott, csak nem akart kifizetni

febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem egyszerű ez, mert nekem is vágtak már olyan szar hajat/szakállat, hogy majdnem elsírtam magam. Kifizettem őket, de szívem szerint nem tettem volna.


Értem én, hogy szolgáltatás, de az sincsen rendben, hogy elb_sszák az ember külsejét.


Én futottam bele olyanba, hogy hiába megmondtam előre, mit hogyan szeretnék, hol mennyire vágja, milyen legyen, hát rohadtul nem olyan lett. Menet közben szóltam, akkor majdhogynem a fodrász sértődött meg.


Vagy amikor nekem kell szólni, hogy az egyik oldalon kilógnak a hosszú, le nem vágott hajszálak, vagy totál nem egyenletes az átmenet, vagy a szakállam kétoldalt totál nem egyforma akkor azért rohadt gáz elkérni több ezer Forintot. Főleg hogy aztán mehetek haza kijavítani.


Egyszer az egyikkel majdnem össze vesztem úgy, hogy azt mondtam csinálja amilyenre akarja rá bízom. De szívem szerint felálltam volna. A vicc az, hogy aznap találkoztam ismerősömmel aki épp fodrászhoz ment, a párja pedig megkérdezte, hogy "te nem akarsz elmenni?". Szóval gondolhatjátok milyen jó lett a frissen nyírt eredmény... :D


És mielőtt lepontoz bárki, totál semmi extra elvárásom nincs, csak simán normális frizurát szeretnék.

febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Én azon döbbenek meg, hogy egy sima crew cutot nem bír megcsinálni, pedig elismerten az egyik legalapabb frizura.

Konkrétan nem frizurának néz ki amilyet némelyik csinál több, mint ötezer forintért. Akkor nem kéne olyan frizkókkal promozni a helyet, amire ha rámutatsz totál mást csinál.

febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

7# a lepontozóktól megkérdezném, hogy szerinte mi nincs igazam?

nézzen csak utána...

febr. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!