Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bunkó dolog azt mondani egy...

Bunkó dolog azt mondani egy férfi fodrásznak, hogy ráhagyom milyen hajat vágjon?

Figyelt kérdés

17 vagyok, holnap megyek életemben először férfi fodrászhoz, eddig mindig anyum fodrásza vágta a hajam, de még a szalagavató/ ballagási fotózás előtt ki szeretném próbálni hogy igazából mi is állna jól (ebben biztosan jobban látnak)

Sokáig volt nagyon rövid hajam (fent picit hosszabb csak, de valahogy olyan furán vágta le mindig), volt olyan hogy oldalt és hátul majdnem nullás, fentről pedig kb nyakig ért (ezt hordtam hátul összefogva is, két oldalra kiengedve, meg egy oldalon lelógva) de szerintem ez sem állt nekem annyira jól. Ezután sokáig rövid haj volt kettéválasztva, most jelenleg mindenhol hosszú (3 cm) fentről pedig kb a fül vonaláig ér, ez sem annyira nekem való.

Tényleg jó lenne egy olyan frizura ami teljesen passzol hozzám (gömbölyded fejem van)


2022. okt. 10. 20:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy ez is kettéválasztva
2022. okt. 10. 20:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne az...?

Megkéred, hogy ajánljon frizurákat. Megmutatja esetleg képeken is, hogy szerinte mi passzolna hozzád. Te kiválasztod az ajánlottak közül, és megcsinálja.

2022. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem húzom azzal az idejét hogy kikérem a tanácsát előtte?
2022. okt. 10. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, akkor sem.
2022. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem, dehogy. De 3cm-s hajból nem sok mindent tud csinálni, talán még növesztened kéne.
2022. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tolasd le nullással, oszt cső.
2022. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó arc volt, nagyon jó sérót vágott :)
2022. okt. 11. 16:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy jó arc volt. De amúgy szerintem ha valaki fodrász, akkor nem kéne, hogy zavarja, hogy tanácsot kérnek. Vagy nem is tudom, szerintem ha valaki fodrász, vagy most bármi ilyesmi, akkor ez egy alap dolog. Hisz ő foglalkozik ezzel, valószínűleg jobban látja, hogy milyen fejformához milyen haj illik, szóval kitől kérjen az ember tanácsot ebben, ha nem egy fodrásztól.
2022. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!