Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmernéd mondani a fodrásznak...

Megmernéd mondani a fodrásznak, hogy rossz hajat vágott neked, és ezt nem fogod kifizetni?

Figyelt kérdés

Egy neves budapesti barber shopba ugrottam ki délelőtt, és a csávó megmondta a fodrásznak, hogy ez egy szar amit vágott neki, Ő ezt nem fogja kifizetni, és mondták, hogy ez nem így működik, akkor a csávó már ordibált, és kiviharzott.


Nekem ehhez nem lenne bátorságom, én inkább hazamennék és megjegyezném, hogy akkor ide se jövünk többet, de minden tiszteletem az embernek :D


febr. 6. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

Már itt se csodálkozok..

mindenki lepontoz, miközben fingja sincs, hogy létezik ilyen trükközés is...

febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne akadj fenn rajta. Látszik, hogy megint végigsöpört itt a lepontozó kommandó.
febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem 12 évesen vágtak olyan szar hajat, hogy az életben többször nem mentem fodrászhoz, inkább nem lesz frizurám soha, csak hordom a hajam hosszún és évente lenyesem a végét, de én ezt még egyszer nem élem át.

Sok embernek fontos a kinézete, a haja. Meg vannak szar alakok is, akik balhéznak mindenen. Nem tudom, hogy a srác, akit láttál, melyik kategóriába esik. Én mondom, fodrászhoz nem megyek, de pl. körmöshöz igen, és meg szoktam mondani, ha nem tetszik a végeredmény, és kérek javtást, de természetesen kifizetem, hiszen a munkát elvégezte, és ha kijavította azt, amit esetleg kifogásoltam, akkor jattot is hagyok, eszembe nem jutna nem fizetni....

febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az én hajamat is elrontotta, igaz nem vészesen, de az összkép nem az igazi, bár nekem nem lett volna önbizalmam megmondani, hogy ez szarul néz ki, nem kifizetni meg pláne nem.
febr. 7. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!