Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran juttok el...

Milyen gyakran juttok el szórakozni valahova?

Figyelt kérdés

Én egy olyan városban lakom, ahol nem sok minden van, még buszjárat sem…

Így ha el akarok menni moziba pl, utazni kell 40 percet, ami bár nem sok, mégsem olyan kevés mint az ember remélne egy nagyobb városban.


Na most én kitaláltam 3 héttel ezelőtt, hogy elmehetnénk moziba, de egyre csak gyűltek az ellenérvek, hogy miért ne, míg odáig jutottunk, hogy a szervezkedésem totál felesleges volt, a mozi elmarad.


Ma motiváltan keltem, hogy na végre elmegyünk valahova, de azt kaptam a páromtól, hogy hirtelen akarok mindent… Mondom már mióta akarok elmenni legalább egy moziba, de soha nem jön össze…


Akármit kitalálok, egyszerűen semmivé lesz. Ki akartam menni Bécsbe is kirándulni egyet, várost nézni, de abból sem lett semmi.


Tényleg én vagyok csak ilyen szerencsétlen, vagy más is van úgy hogy valamit eltervez (akár hónapokkal korábban is) és egyszerűen semmi nem akar összejönni?


febr. 6. 20:02
 1/9 Hans Pötterman ***** válasza:
Évente kb
febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dávid a mongol ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok a tervezgetésekkel kapcsolatosan. Nagyon ritkán van, hogy valami összejön, de akkor sem minden esetben úgy ahogy azt eredetileg elterveztem. A legjobb tanács az, ha az ember megpróbálja magát elengedni, így bármit megtehet amihez kedve van pillanatnyilag és nem kell vesződnie a tervezgetés körülményeivel. Ha viszont több emberrel szeretnél tervezni, akkor nagy az esélye, hogy nehezen lesz belőle valami. Ha valamit a fejedbe veszel próbáld ki függetlenül, hogy egyedül kicsit furább minden, de kényelmesebb is.
febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Mi párommal hetente - 2 hetente járunk moziba, és 2-3 havonta színházba. Vacsorázni is el szoktunk néha menni, az elég változó hogy hányszor. Volt olyan idöszak amikor 2 hetente jártunk vasárnap este, de inkább csak olyan 2 havonta. Utoljára december elején voltunk.

De mi Pesten lakunk, az Őrs melett szóval közel van minden.

Szüleim kis faluban élnek, talán évente 1-szer mennek el moziba vagy kajálni.

febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-4 havonta
febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-2 hetente, de változó eléggé. Nem értem a párod, mi az, hogy hirtelen akarsz mi de T? Miért, más dolga lett volna? Vagy miért nem lehetett csinálni valamit, akármit?
febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kitana. ***** válasza:

Budapesten lakom, szóval viszonylag egyszerűen eljutok bárhova, és a szervezéssel sem szokott gond lenni, csak előre kell megbeszélni, ki mikor ér rá de ennyi, lemondások ritkán vannak. Ha nagyobb társasággal szervezünk valami összejövetelt, akkor pláne, hiába mondják le páran, ha már hárman ráérnek, nem marad el a dolog. Olyan, van amikor mondjuk egy darab emberrel szeretnék programot szervezni, akkor néha körülményes, mert x nap dolgozik, a másik nap már van programja, jó, akkor legyen következő héten, de ha lefixáljuk, akkor az áll.

Neked baromi kényelmes ismerőseid és párod van ezek szerint, akik tökéletesen megelégszenek az otthon dögléssel és semmi igényük nincs sehova kimozdulni.

febr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismerőseim nincsenek, igazából csak a párom illetve a szüleim vannak akikkel el tudnék menni valahova, de sosem akar összejönni. Már belefásulok.
febr. 7. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Ettől az évtől kezdve minimum havi 1-2 nap fix kell, aztán remélhetőleg lesz ettől több nap is.

Társaságban vagy anélkül ettől az évtől már nem számít, ez a havi 1-2 nap fixen meg lesz és kész.

Az sem érdekel már ha ez nem tetszik másnak.

Megyek és kész.

Túl rövid az élet a varakozásokra.

Én nem várok mostmár senkire nagyon, meg van beszélve, el van tervezve, ha le mondja akkor is megyek ha kell egyedül.


Gondold ki, tervezd meg, beszéljétek meg a többiekkel, majd ha eljön az időpont akkor indulás.

Ha valakinek nem lesz jó vagy esetleg senkinek sem lesz jó mégsem, akkor menny el egyedül, mutasd meg magadnak hogy képes vagy rá és hogy lássák mások is.

Nyilván egyedül nem lesz olyan mint ha társaságban mennétek, de hát örökké nem lehet várni és feszt alkalmazkodni sem.

Az idő csak úgy rohan, aztán csak azon kapod magad hogy megöregedtél és nem éltél teljes életet.

Nem kell itt senkinek sem könyörögni stb.. Mond meg mi a terv, kérd ki a véleményeket kinek hogy tetszik? Aztán ha neked is tetszik akkor lehet rajta változtatni is akár ha úgy hozza a sors vagy más ötlete jobban tetszik.

Végül ha senki sem megy el veled sehová különböző dolgok miatt, akkor induj el magad, aztán érzed jól magad.

Ha nyitott vagy másokhoz,akkor előbb vagy utóbb fogsz találkozni olyan emberekkel akik ugyan így nyitottak és már lehet hogy alakulni is fog valami jó.

Például kirándulsz a természetben, jön egy másik turista ugyan úgy, látod hogy arra megy mint te akkor nyugodtan leszólíthatod, aztán majd látod hogy ő hogy áll az egészhez.

Lehet hogy nyitott lesz hozzád és jókat tudtok dumálni aztán majd alakul, de az is lehet hogy ha zárkózott leráz ezzel sincs semmi gond.

Ki tudj lehet hogy ő is csak azért van egyedül mert ugyan abban a helyzetben van mint te.

Ezt a nyitott dolgot máshol is simán megpróbálhatod, hisz veszteni valód nincs, inkább csak nyerni tudsz.


Bele lehet fásulni ebben elég jól sajnos mint minden másban is, na ekkor kell váltani ha van rá lehetőség, kell hogy találj rá módot és lehetőséget.


Menni kell oszt helló,szia.

Nyilván való hogy nem fog tetszeni egyes emberkéknek, de hát örökké csak nem varhatsz a csodára.

Csodák is csak úgy történnek, jönnek el ha elindulsz az úton meg teszel is érte. 🐻

febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Minden nap szórakozni járok, hétköznap a meló helyen, hétvégén meg a kocsmába. 😀
febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!