Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már nektek olyan, hogy...

Volt már nektek olyan, hogy elhívtak szórakozni titeket valahová és amikor ott voltatok, akkor az aki elhívott egész este szinte ott sem volt, mással foglalkozott. Elég kellemetlen helyzet. Vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, velem még nem volt ilyen, és gondolom, már nem is lesz.

Az biztos, hogy ilyen helyzetben nem sokat lehet tenni:

- vagy egy bizonyos idő után fogod a táskádat, stb. és otthagyod az egészet a francba

- vagy te is keresel ott magadnak olyan társaságot, akikkel ennek ellenére jól érzed magad, és "átköltözöl" poharaddal, táskáddal együtt az ő asztalukhoz!

2013. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer hívtak fesztiválozni, mert az milyen jó buli. Aki elhívott, a találkozásunk után fél óra múlva már valami más bandával volt elfoglalva, így egyedül maradtam. Csak másnap tűnt fel, hogy eltűntem. Azóta se megyek vele sehova.
2013. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen. Elkezdtem ismerkedni, így nem unatkoztam.
2013. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy olyan barátnőm, akivel elmegyünk együtt bulizni, aztán legtöbbször sikerült elhagynunk egymást elég korán, és órákkal később futunk össze megint. Ilyen volt már fesztiválon (ott 4 napból 2 délelőttöt töltöttünk együtt, én zseniálisan elvoltam a random sátorszomszédokkal, ő meg valami random társasággal bulizott, mert más-más koncertek érdekeltek minket), külföldön, itthon, stb. De mivel én alapból könnyen haverkodós vagyok, meg ő is, egyáltalán nem bántam soha a szituációt :)
2013. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!